Bu geçerli bir sebep mi sizce?

Benim kız arkadaşım yok olmamasının sebebi ise şimdiki halimle bir kızla sevgili olursam maddi imkanlarımın yeterli olamıyacağını düşünüyorum yani benim hayatımda en üst seviyede yaşarım herşeyi imkanlarım dahilinde tabi kibirsiz olarak , ör: ben kız arkadaşımla toplu taşıma araçlarına binemem arabam olucak ve üst sınıf bir araba , yanlız yaşıyacam öyle evime gelicek , çoğu yerde mekanlarda, ortamlarda güzel lüks yerlere gidecem ,Arkadaşlarla buluştuğumda benim karşıma gelen başka çiftler bizden üstün olamıyacak yani erkek benden üstüm maddi bir duruma sahip olamıyacak , şu anda bunlar mümkün değil yakın bir zamanda durumum iyiye gidecek o zaman sevgilim olucakta , şimdiki halimle insanlar bana baktığında bu düşüncemi saçma buluyor yani herkes bunları sahip değil ama sevgilileri var ve seviyorlarda diyorlar , sizce benim durumum anormal mi yoksa düzelebilir mi ?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Abartı kiminle ve neden yarışiyorsun... Sevgi kiyaslanmaz sevgi satinda alınmaz ama sevgiyi yasaya bilmen icin kendine ve sevdine saygılı olmalısın. Ve sen şu an saygıdan cok gururlu gibisin veya planlı projeli. Allah hayirlisini versin.

0|0
    0|0
    • Şu hayatta en nefret ettiğim şey para oldu , çünkü parasız ben hiçbirşeyi elde edemedim en ufak mutluluğu bişe yaşayamadım , illa fiyatı etiketinde olan şeyler değil sevmek , sevilmek ,aşk bile buna dahil olmak üzere parasız hiç bir şey elde edemedi , yani ben parayala sağda solda hava atmıyacam sadece kendimi iyi hissedecem mutlu olucam tek gayem bu sevgiyi satın almıcam eğer halen daha böyle devam edersede , Allaha al canımı derim artık yapacak birşey yok

• Parayi baya gözünde büyütmüşün yada tek parayla arkadaşlıklar kurmusun. Hayirlisini dile hayata ayağını yorganına göre uzatmasini öğrenmek gerek

• Bilmiyorum , parasız istediklerim olmadı kısacası , Çevremdeki insaların hepsiylede çıkarım olduğu için beraberim 1,2 dostum haricinde , Bendeki bu durum artık çıkarcı zihniyete dönüştü çünkü boş yere insanlarla takılamıyorum zaman kaybı geliyor onlar bana

Kızlar Ne Diyor 4

• mutlu olmak için,sevip sevilmek için lüks arabalara paraya ihtiyaç değil kalbe gerek var. Onu bi dene bence

0|0
    0|0
    • O klap varda , özgüvenim yok

• şöyle düşün. Orta halli,dolmuşlarda minibüslerdeki insanlara bak belki birsürü sorunları var ama kimi çok mutlu mutluluk sevgi parayla lüks şeylerle olucak bişey değil.

• Ben olamıyorum ama işte , beni bu düşüncem insanlardan uzaklaştırdı pasifize oldum

• Yalnız kalmayı kader edinmek istiyorsan devam et.

0|0
    0|0
    • O duruma geldğimde yanlız kalmam gibime geliyor

• O duruma geldiğinde bu şartları paylaşacağın hatun muhemelen ona sunduğun maddi şeyler için yanında olacak. Bırak şimdi seninle dolmuşa da binsin simit de yesin, aç da kalsın... Önemli olan her zaman her durumda yanında olması. Sen o koşulları sunarsan seven de seninle olur sevmeyen de, nasıl ayırt edeceksin?

• Tamam o zamanda tanıştığım kız belki o imkanalar için ben len beraber olucak ama şu andada benim bir sevgili edinmem için sadece para gerekiyor çünkü şu zamana kadar benim aile sorunlarım vardır kendim çekingendim üniversite okumadım , iş güç o zamandada ortamım yoktu şimdide yok benim zamanım ve param olması lazımki bunu edineyim öyle bir sorunda var işte ,

• Gozun biraz yukseklerdemi..benmi yanlis anladim..seni varligin icin sevcek kiz hic sevmesin..cunku hicbise kalici değil..o yuksel digin yerden aniden dusebilir ve herseyini..sevgilinide kaybedebilirsin bu dusunceyle.

0|0
    0|0
    • Hayır o beni o halimle sevmiyecek benim kendime olan özgüvenim o duruma gediğimde yerine gelecek sadece , eğer öyle sevecekse zaten onunla beraber olmam

• Hmm..anladim :)

• Parayla özgüven nereye kadar? Düşmez kalkmaz bir Allah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende öyle düşünürüm ama Seninki biraz abartılı

En azından benim düşündüğüm şey hayatı normal bir insan gibi idame edebilecek seviyede imkanlar.

Seninkiler lükse kaçmamış mı biraz ?

0|0
    0|0
    • Ama benim şuanki imkanlarıma baktığımdaki söylediğim yaşam o , Çok lükste anlatmamıştım gerçi

• Denemekle Birşey kaybetmeyeceğine bahse girerim :)

• Evet doğruda bilmiyorum , başka sağlam ortam lazım gibi geliyor bana

• Çok paran olsa ne olacak? bu şekilde düşünme. bıkacağın gelip gecici şeyler bunlar. sanırım bir geçiş dönemindesin. olur böyle arada.. Çokta problem etme kendine, bir gün birini tanırsın, sana seni yeniden anlatır.

0|0
    0|0
    • O birini hiç tanıyamadım , hep böyle düşündüm ben

• Yalnış düşünüyorsun, her insanın bu tip sağır ve kör zamanları vardır. ne desek boş olacak. Lakin olabildiğince iyi düşünerek kararlar vermeye calış, iyi geceler.

• Sağolasın düşünürüm , sanada iyi geceler

• sevgilin , iyi ve zor zamanlarında seninle olursa sevgisinin gerçekliğine inanırsın. Seni sen olduğun için sevmesi, birlikte olmassı daha önemli değilmi

0|0
    0|0
  • inan bana boyle giederse sürekli kendine bir gerekçe bulacksın.ne olacam diye düşünme sahip olduklarınla kendini kabul et.

0|0
    0|0
    • :Maddi durumum iyi olunca bunları yapıcam ama şu halimle böyle düşünmem anormal yani değil mi

• sen bilirsin.sana yardım etmeye çalıştım.kendini nasıl görürsen insanlarda seni öyle görür.

• Anladım sağol yinede

Yükleniyor...