Bir kızın evlenmeden önce aşık olduğu insanla birlikte olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

erkekler sizce bir kızın evlenmeden önce aşık olduğu insanla birlikte olması hakkında ne düşünüyorsunuz ?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Zina etmiş birisine Allah nasıl bakıyorsa ben de öyle bakıyorum. Cehennemde bütün canlıların kusmukları, irinleri ve pisliklerinin ateşten akıp biriktiği bir kuyuda azap var. Müslüman bu kadar aşağılık cezaya gelmemeli. Tevbe etmenizi dilerim eğer yaptıysanız...

2|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Cinsel ilişkiyi kasdediyorsan olmaması daha iyi. Evlilik bir nedenden dolayı gerçekleşmezse kıza olan olur.

0|1
    0|0
  • bence o işleri evlenmeden yapma... evlendiğinde o geceye saygısızlık etme derim :)

0|0
    0|0
  • bir arkadaşım bekaretini aşık olduğu çocuğa vermişti. kız ilerde onunla olmayacağını biliyordu ama yinede verdi. bunu bile bile. dediği laf şuna benzerdi Ben aşkımın sonuna kadar arkasındayım ya onun için herşeyi yaparım yada yapmam hayatım boyunca keşke diyerek üzülürüm gibi bişiydi. bende hak vermiştim ona.

0|0
    0|0
  • Evlenmesine ne gerek var ki o kişinin? Zaten çoktan başkasının namusu olmuş .. Evleneceği adamın namusu değil artık o kız pardon kadın .. Hatta birlikte olduğu kişi de onu bıraktıysa o kadın namussuzun teki olmuştur artık .. Yazık günah .. Neden insanlar kendierini helaline saklamazlar ki ? Neden ?! Allah ıslah etsin .. Zina 7 büyük günahtan biridir .. Başını dağlara taşlara çalsın dursun ..

0|0
    3|1
  • Hoş düşünmem.

0|1
    0|0
  • aşk öyle daha güzeldir

0|0
    0|0
  • düşünülücek bişey yok tek söze bakar eskileri yad edelim mi :) sonra gerisi gelir.

0|0
    0|0
  • kaldıramam böyle bir şeyi bana ters

0|1
    0|0
  • zina etmiş olduğunu düşünürüm. ve zina eden erkek de kadın da yine zina edenle evlendirilmeli. ve ben bakirsem kendimi eşime saklıyorsam eşimde bakire olmalı anlatabiliyormuyum.

0|1
    0|0
  • yanlış.. evlıllıkte yasanılması gereken bisey o bence..

1|1
    0|0
  • evlenmeden önce çoğu şeyi yaşarsanız evlenince hiç bir şeyin heyecanı olmaz ve birbirinizden çabuk sıkılıesınız ( kendimden biliyorum)

0|0
    0|0
  • olmaması gerekiyo ama kişnin elinde .

0|0
    0|0
  • valla ikisinin bileceği iş kızında rızası varsa olur

0|0
    0|1
  • olmasa ıyı olur ama bu devırde normale dondu artık.. güven baska bısey yok

0|0
    0|0
  • beden kendi bedenidir beyin kendi beynidir.ikisinide kendisi kullandigina gore bu olay 2 kisiliktir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Olumlu düşünmüyorum.Benim yaşadığım çevreye göre normal değil. Zaten zina yapmış olduğu için de hoşlanmam.

1|0
    2|1
  • Onun bedeni, onun kararı.

1|0
    0|1
  • Bak güzelim," BU SENİN HAYATIN" tamam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...