Hangi sporları yaptınız, yapıyorsunuz, yapmak isterdiniz?

futbolla başladım body e gittim karateye geçtim okçuluk istiyorum.Sizler bu hareketsiz hayatta neler yaptınız yapıyor ve yapmak isterdiniz?Okçulukla ilgilenenleri özellikle bekliyorum.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• hep dövüş

karate

kickboks

capoeira

wing tsun (ara verdim sonra yine bundan devam)

0|0
    0|0
    • dostum hayatımın en guzel unlerı en dınc hıssettgım gunler karataye gıttıgım gunlerdı!

• benr çocukken gittim ona, biraz daha oyun gibi geliyordu

diğerlerini tattıktan sonra karateden soğudum

Kızlar Ne Diyor 5

• küçükken judo gecmısım oldu ... okul takımlarına gırıp bol bol kosup okulun statusunu arttırmıstım :) voleybol ... şu an zayfıflatacak her tur spora acıgım tesis yok :))))

0|0
    0|0
    • :)) basarılar dılerım.masadan hep ac kalkarım ben en ıyı oyle rahat ederım.dekı şişmanmısın hayır! ama mılletın bıraz kılo alsan ıyı olur laflarını hıc takmıyorum

• mutlu olmak ıstıyorsan mılletı degıl kendı düşüncelerını ıcraate gecırmelısın en ıyısını yapıyorsun :)

• Ben voleybolcu olmak isterdim.

0|0
    0|0
  • Karate, pilates.

0|0
    0|0
  • badminton yüzme

0|0
    0|0
    • yüzme ve yurume bence en ıyısı!ama yuzmeyı bılseydım daha ıyı olurdu!

• her gün koşturuyorum zaten yürümeyi spordan saymaya gerek mi var :/ bunlar sürekli yaptıklarım. daha çooookk var ama canım çektikçe yaparım :P

• Badminton oynuyorum 8 yıldır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Klavye maus sporlarını yapıyorum.

0|0
    0|0
  • futbol her Türk genci gibi, belki biraz fazlası, basketbol her Türk genci ortalamasında, yüzme g.tü kalkmış her Türk ergeni kadar o zamanlar, şimdi serin havalarda bisiklet, haftada max 3, çoğunlukla 1 :( cardio fitness arada da yüzme devam ama hepsi amatör ötesi bu son yazdıklarımın

0|0
    0|0
    • cardıo fıtnes s nasıl oluyor kardes ben bunu dayımdan da duydum ama ne oldugu konusunda emın degılım tam.mesela hangı haraketler yapılıyor!

• velespit çeviriyorsun ya da hafif koşu. sonra (benim programda) 8 tane alet var onları uyguluyorum 10 arlı 3 er set . sonra yine velespit ya da hafif koşu ki ben hep velespit, koşuyu sevmem.

programlar ne amaçla gittiğine göre değişebilir

• bende futbolla basladim simdi fitness body hocasiyim

0|0
    0|0
    • dostum proteın tozları yerıne ne onerıyorsun?body e gıderken kullanırdım.ılerde bı zararını gormem umarım!

• kisaca anlatim body yaptigin zaman amaç aslinda pazlarinin yirtilmasi ve düzelince sisiyor onun için vucut protein istiyor simdi gün içinde yeterli protein tüketiyorsan sorun yok yoksa protein tozlari zararli degil içinde yumurta balik et ve süt tozu vardir

• Badminton Çok Zevkli İstersen Başla :)

0|0
    0|0
  • body yakında yüzmeyede gıdecem spor cok ıyı

0|0
    0|0
  • ayıkido

0|0
    0|0
  • snooker

0|0
    0|0
  • yüzme , kung fu , paraşüt.

0|0
    0|0
    • paraşut ıyımıs kardes yamac parasutumu?

• adam manyak iş çıkardı!ben olsam atlamam oturur manzarayı ızlerdım:D

• aynen insanlar hayatını yaşıyor :D

Yükleniyor...