Türkiye maçı saat kaçta başlıyor?

sevgilimle buluşçakdik ama bahane buldu kesin maça bakmak için.. maç kaçta başlyior nezaman bitiyor arkadaşlar?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• 21:30 90 dakika maç 15 dakika devre arası ortalama 7- 8 dakikada uzatmalar hesapla işte matematiğim kötü

1|0
    0|0
    • bu bana yeter bile cok sagol +1

Erkekler Ne Diyor 7

• 21 30 da starda başlıyor.23.15 te biter.

0|0
    0|0
  • 21:30 da baslayacak.

0|1
    0|0
  • bazı maçlar vardır. çok kritik önem taşır. bu günkü maçta öyle işte..ilişkinizden daha önemli bir maç nasılsa ayrılacaksınız boş ver bırak izlesin

0|1
    0|0
  • maça bakmak için değilde maçı izlemek için bahane bulmuş olabilir.

0|0
    0|0
    • almanyada yasiyorum böyle kücük hatalar oluyor iste nede olsa 4 dil konusuyorum cahilligime ver orda burda eksikler var iste ;)

• hadi ya. bir lisan bir insan.. bunu hic duydun mu? ben dünyanin neresine gitsem insanlarla anlasirim.

• bunu derken ben sadece türkçe biliyormuşum gibi konuşuyorsun.. bozmuyorum!

• buda gizli sorulurmu yahuuuu

0|1
    0|0
  • güzel bahane

0|0
    0|0
  • 25:15

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bilmem ki.

0|0
    0|0
  • 21:30 bırakda izlesin.

1|1
    1|0
    • bugün onun dogum günü saatlerce süslendim ona hediyesinide vercektim nezamandir bekliyorum bu günü cok üzüldüm.. ama ona söyliyemiyorum bunlari önemli degil diyip gectim ama aglayasim var şu an okadar yani

• vefasızmış hiç değilse sana teklif etseydi maç izlicekse beraber izleyeydiniz hem beraber olmuş olurdunuz yani maksat beraber olmaksa

Yükleniyor...