Sizin mutsuzluk sebebiniz ne?

Çok azımız sorulunca evet, çok mutluyum diyebiliyoruz. Bu mutsuz olduğumuz anlamına gelmiyor her zaman ama, kimimiz de hakikaten mutsuzuz. Mutsuzluğun sebebini ise genellikle kendi dışımızdaki nedenlerde arıyoruz. Kaçınılmaz olarak kendimize acımamıza sebep olabiliyor bu durum. Oysa yalnızca kendimizde bir şeyleri değiştirerek de mutlu olabilir, en azından mutsuzluk katsayımızı en aza indirebiliriz. Bakalım sizin mutsuzluk sebebiniz ne?

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• şu anda ekonomik mevzular, iş güç meseleleri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ben mutluyum.geçen sene olsaydı bukadar rahat söyleyemezdim çünkü sürekli en ufak ayrıntılara takılıp kendime zarar veriyordum ve olayın asıl kahramanları uzaktan uzaktan izliyorlar ve nekadar üzüldüğümün farkında olsalarda enteresan davranıyorlardı..oysaki bu sene ne yaptıkları,nasıl davrandıkları,bana karsı ne hissettikleri beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor ve şimdi okadar rahat cevabiliyorumki.EVET BEN SUANDA ÇOK ŞÜKÜR MUTLUYUM. :)

0|0
    0|0
  • ruhum farklı ülkede, terketti beni. kendi işimi kurmaya çalışıyorum. güvenebileceğim ortak yok. azimli, çalışkan ve dürüst.

0|0
    0|0
  • İnsanın Mutsuzluğu İçin Neden Olması Şart Değilki Olumsuz Her Şeyden Mutsuzluk Hissedersin

Önemli Olan Mutsuz Anında Bile Mutluluk Rolü Yapabilmek Bunun Adına Polyanıcılık Diyorlar

0|0
    0|0
  • Tek hece, tek kelime ama kocaman bir deniz. Mavi mavi gözleri var. Ne kadar bakarsan o kadar sonu gelmez.

Sebebi ''O''

0|0
    0|0
  • Aşırı farkındalık..

0|0
    0|0
  • yalnızlığım. yalnızlığımda kayboluşum

0|0
    0|0
  • Genel olarak mutsuzum

0|0
    0|0
  • ısı ve kütle transferi

0|0
    0|0
  • insan gerçekten istedikten sonra mutsuz olması mümkün değil.

0|0
    0|0
  • serotonin eksikliği

0|0
    0|0
  • Okul ve iş hayatımı düzelttim ama eksik bişeyler var sanırım sebepsiz bi mutsuzluk var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• beni mutsuzlığa iten çok takıntılı olmam. yani kendi kendimn düşmanym ama bi türlü bu huymdn vazgeçemyrm :(

1|0
    0|0
  • Yaklasık 10 yıllık emeklerımın yok olmasından dolayı mutsuzum...ama umutsuz değilim...

1|0
    0|0
  • nekadanda mutluyum <3

0|0
    0|2
  • mutsuzum çünkü penguenler çok yalnız

0|0
    1|0
  • evsiz mutsuz cocuksuz işşiz

0|0
    0|0
  • sevdiğim kişinin başkasıyla çıkması :(