Ne kadar ağırlık calisilmali?

Ağırlık yapıyorum bazen kolum için ve bacaklarim için, ama ne kadar yapılmalı? Dakika olarak mı defa olarak mı yapılmalı? Haftada kaç gün? ( hocam yok çünkü ekstradan 250 $ istiyorlar hadi uleyn dedim )
Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Senin hoca da halt etmiş , ben spora ilk başladığım da Türkiye Şampiyonu 50 yaşında bir hakan hoca vardı. O bana aylık 500 liraya çalıştırıyordu , bende şu an erkeklere 500 kadınlara 300 ile 400 e çalıştırıyorum , gelmiş daha dünkü çocuk 250 dolar istiyor :) boşver para verme o işe yaramaz hocalara. Sen her hareketi 4 set 20 tekrar yap

0|0
    0|0
    • Sağol :) peki hergün mü?

• Çok güzel anlattın Sağol. :)

• Önemli değil :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Internette var bunların hepsi

0|0
    0|0
  • Hocan olmasa da spor salonun da bir yol gösteren illa olur.

0|0
    0|0
  • Sen kızsın şimdilik 5kg dan yukarı çıkma. Kızlar ağırlık çalışmayın sonra bizi dövüyorsunuz :)

0|0
    0|0
    • Ne alaka ya? Ne kizsam. Kilo veriyorum verirken aynı anda sikilasmak için.

• Ya ben cekingen bir insanım, zaten sadece kadınlar clubuna üye oldum oraya kimseler gelmiyor. Ingilizcemde biraz yetersiz kendimi iyi ifade edemiyorum :) sen yinede Sağol.

• Rica ederim :) haydi iyi haberlerle dön

• ç, mento torbasını sırtına al
    5. kata in çık

0|0
    0|0
  • Aylık 50dolara sana prof destek verebilirim

0|0
    0|1
  • Bu konuda binlerce site milyonlarca video var.

0|0
    0|0
  • az kilo çok tekrar... hep fit olursun. kilo arttırırsan genleşme başlar buda bayanda olmuyor kanımca. 25saniye 10-15 kilo ideal kabul ediyorum aldığın sonuctan sonraki tesekkurunu

0|0
    0|0
  • Agirlik degil tekrar onemlidir sakin unutma 😉😉

0|0
    0|0
  • 12 ser tekrar 4er set yap antrenman suren 40 dakikayı geçmesin. Kendini sakatlayacak ağırlıkların altına girme. antrenman öncesi vücudunu isindir (acma-germe hareketleri yapabilirsin)

0|0
    0|0
  • Ne işin var apırlıkla çok mu kilon var ki olsa bile saçma

0|0
    1|0
  • Bacağı görmeden bişey diyemem.

0|0
    0|0
  • Kolay bir sey degil bebegim. Sabir ve azim önemli. Oyle 2 ayda sonuç alınmaz kas söz konusuysa.

0|0
    0|0
  • peki amacın ne kütle artışı mı yoksa kilo vermek mi?

0|0
    0|0
    • Kilo vermek

• Ben 4 ayda 18 kilo verdim. Diyet ve spora baslamadan öncede aman aman yiyen bir insan değildim zaten ama aktif değildim spora başlayınca yediklerimden biraz kistim

• Haftanın 7 günü günün 24 saati 60 saniyasi 120 sadisesi indir kaldır :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...