Gerçekten kaçan kovalanır mı? Vazgeçtiğin anda o sana gelir mi?

Hep peşinden koşarız ve karşıdan cevap gelmez. Ama tam vazgeçip başka sularda yüzmeye niyetlenince nedense dönerler? Neden?

0|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

• iste iste olmaz vazgeçtiğin istemediğin zaman olur ama artık senin için bişey ifade etmez.ben bazen o yüzden vazgeçmesemde vazgeçmiş gibi yapıyorum belki işe yarar belli mi olur :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• gölgeyse sorun yok bir noktadan sana bağlı demektir ama seven insan sevdiğinin yanından kendini alamaz ki , kaçmak da neymiş,

0|0
    0|0
  • Gelmiyorsa zaten hiç senin olmamışdır, bırak gitsin.

0|0
    0|0
  • Benim başıma daha gelmedi böyle birşey. Tek yaptığım kovalamak oldu ama vazgeçtim dediğimde kimse kovalamadı beni...p .s

0|0
    0|0
  • kaçan kovalanır çünkü zor olan makbuldür...

0|0
    0|0
  • Ya ortada ışık kaynağı kalmazsa ? Bunu hiç düşündüğünüzmu ?

0|0
    0|0
  • Burada tek soru; bu soru doğru mu acaba ? Ondan başka soru yok ki.

0|0
    0|0
  • benim başıma geldi çok kovaladım ama sonu hüsran hiç kovalamadım yine hüstan :D

0|0
    0|0
  • bu ehlikeli bir oyun

sevdiğinle bu tür oyunları oynama

kaçan her zaman kovalanmaz

kaçıpta ortada çok kalan var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• ne güzel iste ortada aşk kokusu var ama oncesinde biraz koşuşturmaca olacak. en azından hisleriniz karsılıklı

0|0
    0|0
  • Birseyi cok istersen olmazmis, beklersen de.. Oyle ummadik anlr da oyle seylr ckar ki krsina bu soruyu srma sebebn olur :) gercktn kacan kovalanir biran once vazgcmk cok mntikli :)

0|0
    0|0
    • hep çok deger verdigim için üstlerine çok düşüyorum vazgecmekte zor oluyor

• Ayni durumdayim vazgecmk zor ama zamnla hrseye alisiyoruz biran evvel sabit fkrlerdn kurtulmaliyiz oluruna birak.

• bence yanlış sevyosanaız kimse kaçmaz ama zorlada güzellik olmaz tabi bazı bayanlar nazından niyazından kaçıyo ayrı konuda sonra çok naz aşık usandırır oluyo sen kovalamaya devam et istersen

0|0
    0|0
  • doğrudur evet

0|0
    0|0
  • %70 öyledir... kaçan hep kıymetli oluyo.. fakat severken kacamıyorsun... sevgn azalınca kacınca da geriye dönemiyosun

0|0
    0|0
  • evet doğrudur. istisnalar kaideyi bozmaz

0|0
    0|0
  • yanlış hiçbir şeyi yok tamamen doğru =D

0|0
    0|0
  • kaybetme korkusu, ilginin azalma durumuna katlanamama, ego tatmini vs..

0|0
    0|0
  • % 100 doğrudur :))) kıvamını ayarlaman lazım ama ...

0|0
    0|0
  • Bugün tek yıldız verilmiş sorulara 5 yıldız veriyorum çok zevkli oldu :] kihkihkihkih

0|0
    0|0
  • Yarı yarıya dogru dıyeyım

0|0
    0|0
  • evt ama abartmamak gerekiyrr :)

0|0
    0|0
  • tamamen dugrudur

0|0
    0|0
  • kesinlikle çok dogru kaçan kovalanır bizzat şahit oldum