Ehliyet sınavlarını geçtim şimdi ne yapmalıyım?

arkadaşlar ehliyet sınavlarını geçtim şimdi ne yapmalıyım?belgeleri topladım nereye gitmeliyim tam olarak biri anlatabilirmi erandevuda aldım cumaya yarın para yatırıcam bankaya yarın ama t.ş.o.f ek-18 formu da ne nerde alcam onu seyrantepedeymiş taa bide kadıköy trafik tescil bürosu nerde önce emniyetemi yoksa orayamı gitmeliyim?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• - Sol şeritte kağnı gibi gitmeyiniz.

- Seyir halindeyken makyaj yapmaya çalışmayınız.

- Öndeki araç ile takip mesafenizi koruyun. Adamın arka tamponunu yerle yeksan ettiğinizde, adamın yüzüne karşı ''uff snn be slk! demeyiniz.

- O iki arabanın arasına park edemezsiniz. I ıh, asla park edemezsiniz. Allah rızası için bak, daha yeni sanayide kaportacıdan çıktı araba, n'olur abla..

- Topuklu ayakkabı ile debriyaj kullanmayınız

- Seyir halinde, elinizde telefonla annenize kek tarifi vermeyiniz; sevgilinizle kavga etmeye çalışmayınız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kan grubun

0|0
    0|0
  • önce tatlıları yiyelim, nerde baklavalar :)

0|0
    0|0
  • emniyete gidip harcını yatırmalısın sonra ehliyetini veirler yani benimki öyle oldu

0|0
    0|0
  • emniyete git al sıra almana gerek yok tanıdık biri varsa 30 dk alırsın ;) kan grubunu öğren birde ;)

0|0
    0|0
  • bostancı derler ama cadde dedir trafik tescil kadıköy

formlar falan orada vardır zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• haalaaa bu kadar uğraştırıyorlar mı? benm yaşadığım yerde bunları sürücü kursu yapıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...