Sanal ortamda tanıştığınız birine telefon numaranızı verir miydiniz?

Sanal ortamda biriyle tanıştınız ve msn eklediniz 2 gün sonra sizden telefon istedi verirmiydiniz? sonra canım güzelim falan demeye başladı tepkiniz ne olurdu bırakırmıydınız yoksa devam edermiydiniz tanımaya?

Güncellemeler:
arkadaşlar ben telefon numarmı verıycem dıyorum bana nıyetım cıddı cıddı senı tanımak ve evlenmek dıyor ne yapıyım sızce verıyımmı vermıyımmı?

0|0
12|21

En İyi Kız Görüşü

• Aslında içinden nasıl geliyorsa öyle davran derim ben sonuçta niyet meselesi yani.Sen bilirsin cevap bizde değil sende.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Ben Siberalem den birkaç kızla tanıştım, sevgili olmadık ama hala görüşürüz. Öyle MSN'den değil, buluşur muhabbet ederiz. Mesele niyet meselesi, her iki taraf uçkur için buluşmuşsa memnun olurlar, biri uçkuru için biri de evlenmek için buluşmuşsa problem çıkar. Şükür benim arkadaşlarım da ben de arkadaşlığı seçtik.

Tabii bu tarz platformlarda uyuz da olabilirsin. Kızlar peşin hükümlü; eminim kopyala yapıştır bunu herkese yazıyorsun diyebilir. Ayy işte şöyleymişsin, böyleymişsin. Zaten oldum olası 5 dk.da karar verenlere uyuz olurum. Beni nereden tanıyorsun da bu kadar peşin hüküm verebiliyorsun. :)

1|0
    0|0
  • tel bir iletişim aracı degilmidir . sizce . nerelere vermedik nerelere tel acmadıkki . daha cabuk insnaların duygu ve düşüncelerini ögrene bilrisiniz . ve olumsuzluklarda dha cabuk . duygu sal batmadan cıkabilirisniz . diyelim msn verdiniz aylarca konuştunuz . ne olursa olsun her insada duygular agır bazar . bazen kelimeler dokunaklıdır . yürek ve beyne işler . yada duymak istediginiz özlem cektiginiz kelimelerde duygular önünüze gelir . kopuş daha zor olur . telde 1-2 günde herşey kendiliginden gelişir . ve konuşma şeklide insanları nekadar boş ne kadar size uygun anlama imkanına sahipsiniz . olmadımı kapatır engeller .. gecersiniz .

0|0
    0|0
  • internetten sadece buluşma amaçlı numaramı veririm

biraz daha toyken muhabbet olsun diye de veriyordul, alakasız alakasız mesajlar, gece aramalar vs

muhabbet olsun diye vermem

0|0
    0|0
  • saçma!

0|0
    1|0
    • yaşın kaç senin -15? taş çatlasa 16! evlenecem miş :P gelmeyin şöyle oyunlara ya,bakın zararlı çıkan siz olcaksınız...

• sonunda eksiyi verdim rahatladım diyosun yani

• Telefon numaraısn ıcın zaman gerekli ancak , Şu msn vermeyip ilkçağlardaki gibi mesajlaşmak zorunda kalanlardan nefret edıyorum.

0|1
    0|0
  • Ciddi ciddi evlenmeye de karar vermek sağlıklı gözükmüyor.

Biraz daha sağlama al. Telefonu verme ya da ver gitsin bişiy olmaz dersin.

Sonra da telefonun yayılabilir. En iyisi telefonunu verme. Telefonu vermeden de buluşursun.

0|0
    0|0
  • Hemen öyel canım cicim tatlım diyen adamdan bi cack olmaz salla gitsin.

0|0
    0|0
  • evlenmek olayı falan hikaye ama numaramı veririm muhabbetini sevdiysem sonuçta sms her an yanımda ve hep iletişimde kalmak istiyosam veririm

0|0
    0|0
  • ver telefon numarasından ne olabilirki zaten az cok tanımıssın ve guvenmişsin ver sansını dene bişey olmaz... sonunu düşünen kahraman olamaz ;)

0|0
    0|0
  • İlk önce güven. Sanal da olsa kişiliği hakkında fikir sahibi edinmeye çalış.

0|0
    0|0
  • Belki acele ediyordur.

0|0
    0|0
  • asıl amaç belli ya

0|0
    0|0
  • vermeeeee :d

0|0
    0|0
  • evlenme kısmını kafandan çıkartıp öyle karar ver en azından hayal kırıklıgın olmaz

0|0
    0|0
  • biraz daha tanımaya çalışır ondan sonra karar ver ne yapacagına

0|0
    0|0
  • hoşlanmışsam neden olmasın vermemek için bir sebeb görmüyorum

0|0
    0|0
  • amacı sanal bişler yapmak hahaha :d

0|0
    0|0
  • zamanın akışına bırakırdım :)

0|0
    0|0
  • ne hissettigine baglı kişinin..hisler yol gösterir insana

0|0
    0|0
  • istemem telefonunu.

eğer çok istersem kendi telefonumu veririm, isterse arar zaten.

0|0
    0|0
  • Eğer şehirler uzaksa konuşmazdım eğer aynı şehirdeysek ve buluşabilceksek tanımaya devam ederdım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben kendim için konusuyorum sizler kendinizden sorumlusunuz ben bu zamana kadar netten tanışıp gerçek hayatta hiç kimseyle şimdiye kadar görüşmedim.Netten tanıştığım hiç birisine telefonumuda vermem.Sohbet ederim, siteleri gezerim allahın selam kadın olsun erkek olsun veririm, dertleri varsa yardım edebiliyorsam ederim .Ben olsam vermem çünki nette senin bir yanlış hareketi gördüğünde tüm arkadaşlarına veya tanımadıklarına seni deşifre etmek için numaranı dağıtabilir.Bu ayni şekilde özel bilgileriniz, özel fotolarınız içinde geçerlidir.Dikkatli olun ve herkese güvenmeyin.Nette çok iyi insanda var ve bir okadarda ahlak yoksunlarıda.

Hakkınızda hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • biz direk buluşuyoruz msnde neymiş

0|1
    1|0
  • ben vermem ama uzun zamandır tanımaya çalıştığım biriyse o zaman veririm

0|0
    0|0
  • Ay annem seni kandırmışlar :)

0|0
    0|0
  • Evlılık lafına kanmayın lutfen

0|1
    0|0
  • vermem.

0|0
    0|0
  • ver numranı bişe olmaz

0|0
    0|0
  • İrtibatı kesersın yapacak baska bısey mı var?

0|0
    0|0
  • msn kullanmıyorum telefon numaramıda vermem sohbet edecek bir ortam yaratmıyorum çoğu zaman

0|0
    0|0
  • Söz yüzüğü takardım önce.

0|0
    0|0
  • En son lisedeyken yapardım bu tür şeyleri.

0|0
    0|0
Yükleniyor...