Macaristan'a yenilirsek Avcı istifa etmeli mi?

bu akşam Macaristan bizi yenerse Abdullah Avcı istifa etmeli mi? yoksa Federasyon görevden almalı mı?

Güncellemeler:
istifa ederse yerine kim gelmeli?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Abdullah avcı sıçmaya devam ediyor. Arkadaş basketbol voleybol milli takımlarımız yabancı antrenör. tarihte olmadığımız başarıları aldık. bizimkiler bu işi bilmiyor. ya okulunu yapın ya da yabancılar gelsin. bu boş milliyetçi laflarla olmaz.

3-1 oldu şu an . hiddink bin kere daha iyiydi bunlardan. oyuncular ikide bir sakatlanıyor. bu adam bu işi bilmiyor arkadaş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• Abdullah Avcı beni çok yanılttı. Neden böyle oldu bende anlamadım. Ama beklentilerimin çok altında kaldı. Hem kadro seçimi olsun, hem ilk 11'ler olsun çok şaşırdım. bir de oyuncuların arka arkaya sakatlanması falan derken çok yoğun bir baskı oluşur bence macaristan maçından sonra sonuç pek önemli değil yenilgi halinde çok fazla yüklenecekler hatta istifaya kadar gidebilir, ama galibiyette olsa yine eleştiriler devam edecektir.

0|0
    0|0
  • illa ki etmeli

0|0
    0|0
  • Artık İstifa Etsin

0|0
    0|0
  • Sadece avcı değil federasyonda istifa etmeli

0|0
    0|0
  • Macaristan'a yenilirsek mili futbolcular komple istifa etsin.

0|0
    0|0
  • top yekün herkes değişmeli futbolun başina futbolu bilenler geçmeli şirket,holding patronları değil.

0|0
    0|0
  • istifa ederse eğer halen yaşıyorsa uzun ömürlü olasıca Todor Veselinoviç gelsin

0|0
    0|0
  • etmemeli takımdaki bazı dinozorları emekli etmek gerek...

0|0
    0|0
  • ister etsin ister etmesin hiç tadı kalmadı milli takımın

0|0
    0|0
  • Yenilirsek bırak istifayı gebersin amk...rezil ettiler Türk Milli Takımını...

0|1
    0|0
Yükleniyor...