Yarın çoğu kişi Emre Belezoglu ve Fatih Terim yüzünden milli takımı desteklemiyecek. Ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Milli duygularım bireylerin üstündedir yarın hepsinide desteklerim başka Türkiye yok ama Hollanda favori. Bu arada Fatih Terimi aynı kefeye koyma hiç alakası yok.

0|0
    0|1
  • Fatih hocanın nesi varmış, emre sahiden çizgiyi aşalı çok oldu, ancak milli takım bizim takımımız sonuna kadar destekliyorum.

0|0
    0|0
  • Türkiye nin başarılı olmasını isterim. İnşallah kazanır. Ama kadro da 20 numara olursa maçı izlemicem.

0|0
    0|0
  • Fatih terim icin birsey demem ama o cüce yok mu cüce. Yolda denk gelse odunla öyle bir döverimki allah yaratti demem o derece yani.

1|0
    0|0
  • haklılar

0|0
    0|0
  • çokta fifi

0|0
    0|0
  • Desteklemeyenin kanında sorun vardır

0|0
    0|0
  • milli takım mı kaldı artık ya
    futboldan bıkmışız zaten

0|0
    0|0
  • Fatih Terim'e sevgimiz ve saygımız çok büyük, o bizim imparatorumuzdur ama artık Emre denen pisliği milli takıma çağırmamalı.
    Emreyide al defol git dedirtmesin bize

0|0
    0|1
  • Ne yaparsa yapsınlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende emreden zerre kadar haz etmem kadro konusunda da terimin hatalari oldugunu dusunuyorum ama bunlar benim ulkemi temsil edenleri desteklemeyecegim anlamina gelmez. Oyle dusunenler de yanlis yapiyor bana gore.

0|0
    0|0
  • ne diyek bacim "milli"(!) takim işte.

0|0
    0|1
    • @A_z_o_72 önyargini ayakta alkisliyor ve koca bir kahkaha atarak gecip gidiyorum. yazik yazmis birde ya hahahah canim sen once bir kendine acı

Yükleniyor...