Yarın sporda ilk günüm neler götürmeliyim yanımda?

yarın spor salonunda ilk günüm olacak zayıflamak için gidyorum ve sonrası sıkılaşma olacak inş ..yanıma neler almalıyım ve de ilk günler kas daamar ağrılarının önüne geçmek için neler yapabilirm ..ssalona gidenlerden özellikle fikirlerini almak istiyorum

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim spor salonuna gelen kızlar şunları getiriyor..
    Tayt
    kadın antreman forması dar.. veya bol tshirt altına spor sütyeni
    koşu ayakkabısı
    ( Duş için- şampuan, lif sabun istersen, parmak arası terlik duşa girerken, bir de havlu götür. belki orada yoksa.. )
    Deodorant da alırsın.. çıkarken sıkarsın. :))
    2 tane de 0,5lik su al. birini spor öncesi birini spor sırasında içersin..

0|0
    0|0
    • ilk gün duş almaktan utanırım ya il gün almasam ya da hiç duş almasam salon evime çok yakın zaaten

• özelden yazdım oradan devam edelim :)

• İYİ OLUR:))

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence insanlar cok fena sıkıntı yasıyo bu konuda yanında bir havlu al kıyafetlerin gerisi yeterli gerek yok:)

0|0
    0|0
  • Tayt spor ayakkabı ince bir hırka olabilir veya atlet falan

0|0
    0|0
    • peki nasıl bir spor ayakkabısı almalıyım

• koşu ayakkabılarında tabanı az yüksek olanlarda var onlar mı iyi yoksa ince tabanlı mı iyi

• Tabanı yüksek olan

Kızlar Ne Diyor 3

• Ağrılara yapcak hiç bir şey yok vücut alışana kadar bir süre çekeceksin malesef. Yanında rahat edebilecegin bir şeyler götür eşofman tayt vs. temiz yedek spor ayakkabı orda giyemek için bir de su

1|0
    0|0
  • Kayitlaninca sorula bilir ne gerekli diye

1|0
    0|0
  • cantanda su telefon spor kiyafetinle gideceksen ustunu degistirebilecegin birseyler gotur 1 adet kullanilmamis spor ayakkabi alti temiz olsada olur.

0|0
    0|0
    • duş meselesinde çekimserim duş alamam orda herhalde hem alsam saclarım çok uzun ıslak saçlamı çıkıcam

• üsütursun o zamanda :/ havlu da al

Yükleniyor...