Içim kan ağlıyor ama o bunu bilmiyor...

öncelikle ii akşamlar arkadaşlar sizinle bi sorunumu paylaşmak istiyorum. benim 9 aylık güzel bi ilişkim vardı ciiddi düşünüyorduk ona çok güvenmiştim seni hiç bırakmıcam diyordu ve bigün beni terketti ne olduğunu anlamadm piskolojm bozuldu. çok koştum arkasından herşeyi yaptım yeterki dönsün diye. ama o bana senden nefret ediyorum bile dedi yanii.. ben buna o yalvarmaları bıraktım aradan 2 hafta geçti ve o mesaj attı 2 gün üst üste nasılsın diye mesajlar falan.. şaşırdım bi haliylede mutluluktan havalara uçtum. birazcık konuştuk mutlu gözükmeye çalıştım sana ayrılık yaramış gibisinden cümleler kurdu. şimdi 2 gün oldu sesi çıkmıyor ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum lütfen bi tavsiye verin. ben ne yapsam bu adama acı çektiririm de pişman olur.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• muahattap olmıyacaksın unutacaksın senla kafa yapıyo cevap vermememen ona acı verir uyuz olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sanırım senin psikolojini bozup delirtmeye çalışıyor ama sei sevmediği kesin

2|0
    0|0
  • "asım yıldırım - cep mesajı" ona armağan et

1|0
    0|0
  • kullanıyor seni, ayrıl gitsin böylece o abazalardan belki kurtulabiliriz.

1|0
    0|0
  • Dalga geçiyor seninle ...

1|0
    0|0
  • Seninle oyuncak gibi oynuyor. Onunla iletişimini kes.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Amacı seni pesinden kosturmak olabilir kesinlikle.Cunku sen ardindan kosmayi biraknca mesaj atmis.onunla ilgili ne varsa sil at derim zamanla acin gecer.Sevgiyle kal

1|0
    0|0
  • Aynısı benim başımada geldi. Seni çok iyi anlıyorum ama sonu hüsran. Çok zor biliyorum ama mesaj atarsa cevap atma, unutmaya çalış hatta hayatına başka birini sok kafanı meşgul et yanii

1|0
    0|0
  • adam piç.seni dgl senin onun peşinden kşmanı seviyor.ona cevap atmayarak ve bşkasyla ilgilenerek intkam alablrsn canım

1|0
    0|0
  • Hint kumaşımıki peşinden bukadar koştun koşulacak onca güzellikler varken

1|0
    0|0
Yükleniyor...