Sevgiliniz yanınızda çişini yaptı mı?

geçengün sevgilimle konsere gitmiştik. konserden sonra bıraz dolaştık. sevgilim kıvranmaya başladı. sorduğumda çok sıkıştım dedi. tabi ben gülme krizine girdim :D ve yapmaz dediğim şeyi yaptı. geçti bi ağacın kenarına ve gözlerimin önünde işini halletti :D bunu yaşayanınız var mı? şahsen ben çok utandım

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• dışarda da yapan olur eşinin ve sevgilisinin yanında evde de olabilir hatta sinema film de bile olabiliyor kadın banyoda wc de oturmuş işini görüyor adam da lavaboda traş oluyor yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• okurken bi' kızın yaptığını düşünmüştüm yanılmışım :// bi' erkek şeyini tutamıosa ne diyim ki ona ben

0|0
    0|0
  • ben hep yaparım.

0|0
    0|0
  • Sevgilim kız olduğundan rahat bi ortam olmadı hiç :D

0|0
    0|0
  • sevgılın agacın dıbıne cısını yaptıktan sonra senın elını tuttu mu ?

0|0
    0|0
  • sıkışanın halinden sıkışan anlar

buna aşırı tepki verenler umarım daha namusait bi yerde yapmak zorunda kalırlar :)

0|0
    0|0
  • elemandan önceki sevgililerinde çiş yapıyordu..normal karşıla

0|0
    0|0
  • Altına yapsa daha mı iyi ya. :)

0|0
    0|0
  • Mecburi bir durum, yaparsa yadırgamam yani.

0|0
    0|0
  • bizde hortum olduğunda her bahçeyi anında sularız utanmayız dert etmeyiz çünkü bir yerimiz görünmez

0|0
    0|0
  • çok iğrenç bişey ben asla yapamam öyle bişey..

0|0
    0|0
  • ne kadar saçma sapan bi soru...Sevgilin sanki adam öldürdü çok ilginç

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun ortalığa yapmam şu ana kadar 1 kere otobanda yaptım oda en yakın tesise 50 km vardı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• böyle anlarda erkek olasım geliyor:D

0|0
    0|0
  • Neden utandın ve bir adım ilerisi neden gülme krizine girdin ? sen yapmıyormusun doğanın kanunu bu yukarıdan girer aşağıdan çıkar :)Çok sıkışırsan sen bile gidersin bir ağaç dibine :)

0|1
    0|0
  • olabilir çocuk sıkışmış :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...