Futbolun en çok sevilen oyuncusu kim?

Merhaba...

Ülkemizde benimsenmiş bir spor olan futbolun en çok sevilen oyuncusu sevdiğiniz oyuncusu kim?

(Örneğin ben ...cristiano ronaldo... Türklerden de Arda Turhan hayranıyımdır peki siz)

ßu arada futbolla pek ilgilendiğim söylenemz ama bunları beğeniyorum futbol deyince aklıma direk bunlar geliyor. Peki sizin ...?

0|0
1013

En İyi Erkek Görüşü

• Çoğunuz bana katılmaz ama arda turanı sevemedim gitti, medyaya karşı hep boş konuşması, kaptanı olduğu takım kötü gidince ilk giden olması, ilgi manyaklığı vs sevemedim gitti.En sevdiğim futbolcular,

1-Hagi:Çocukluğumuzun efsanesi, yeri dolmaz.

2-Hagi

3-Hagi

Türklerden,

1-Kral Hakan Şükür:O gittiğinden beri hala milli takım forvet bulamadı, dünya karmasına seçilen tek türk, en iyi 100 oyuncu arasına giren tek türk, sadece 1 kırmızı kart yemiş centilmen adam gibi adam.

2-Hasan Şaş:Avrupadan o kadar teklif almasına rağmen gitmemiş takımında durmuştur, agresif stili top tekniğiyle efsaneler arasında

1|1
    2|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Arda turhan değilde arda turan'ı tanıyorum:)

3|1
    0|1
  • Sabri Sarioglu

1|1
    0|0
  • bir Galatasaraylı olarak arda turan ve sabriyi hiç sevmedim sevmiyorumda.Hagi ve Alex onnumara insanlar,birde hakan şükür gerisi hikaye..

1|0
    0|0
  • sarbi reis tabikii:)

1|1
    0|0
    • :)) ?ikerem adam gayet güzel oynuyo ya kim bu lakabı taktı ona (Kötü fenerlilerin oyununa geldik :))

• öyle deme o bizim için bir efsane..futbolu bıraksın ua olarak eylem yaparız:) heykelini dikeriz:)

• :) merak etme bende o heykeli dikmek için gelenlerden olurum ama .d sanki adamı biraz saf yerine koyuyorlar..

• Juventus'ta oynarken galatasaray a attığı o vole golünden sonra inzaghi'yi hep sevmişimdir.

Ayrıca Torres, Gerard ve Fabregas beğendiğim futbolculardır.

1|0
    0|1
  • iniesta kesinlikle yerli gökhan gönül

0|1
    0|0
  • YABANCILARDAN HAGİ

TÜRKLERDEN METİN OKTAY..

BU ARADA ARDA TURHAN DEGIL ARDA TURAN :)

0|1
    0|0
  • Mustapha Hadji

0|0
    0|0
  • C. Ronaldo reklam yildizi, söz konusu messiyse gerisi teferruattir. :)

0|0
    0|0
  • alex idi

0|0
    0|1
  • quaresma ve fernandez

0|0
    0|0
  • Arda turan ve messi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10