Neden o günahsız ben günahkar durumunda olayım ki?

Sınıf arkadaşıma galiba aşık oldum ama şimdi kavgalıyız onunda bana karşı boş olmadığını düşünüyorum.Kendisi benimle gizli gizli ilgileniyor ama kendisini ilgilenmiyormuş gibi yapıyor bence yaakın arkadaşlarınada galiba benim onunla ilgilendiğini söylüyor.Emin değilim ama öğle hissediyorum.Tamam bende onunla gileniyorum ama o belli etmesede bile o beni,benim on merak ettiğimden daha çok.merak ediyor.Ama herşey karşılıklıysada bazı insanlar tek taraflı olduğunu düşünmesini istemiyorum.Neden o günahsız ben günahkar durumunda ölüyümki.Şimdi bana yardım edin napsa m acaba onu kaybetmesem ama çoğu arkadaşlarımızın onu sevmediğimi ilgilenmediğimi düşünmelerini sağlasam?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• kavgalar aşka dönüşebilir

0|0
    0|0
    • Onu bilmiyorum.ama benim ki ögle oldu.

• zaman vermen lazım eger oda seni seviyorsa cesaretide varsa seninle oturup konuşur her arkadaslık olsun ilişki olsun atışma tartırma olabilir yeterki ileriye dönük çok kırıcı yıpratıcı olmayın

Erkekler Ne Diyor 2

• Aslında sen aşık olmamışsın aşık olsan bu kadar milleti kafana takmazsın sadece hoşlanıyorsun birazda karşıdan pas gelince daha çok kapılıp heyecan yapmışsın, en iyi yapacağın şey kaybetmemek için özür dile kalbini kırdığın konu için, oda senden dediğin gibi hoşlanıyorsa bu fırsatı değerlendirir. Senle konuşmaya gelir arkadaşlarında onun senle konuşmaya çalıştığını görür.

0|0
    0|0
  • o sana hoşlandığını söylerse reddetmek zorunda kalabilirsin. arkadaşların, bu kız geçenlerde böyle yapmıştı demek ki onu sevmiyor diye senin hakkında kötü şeyler düşünür çünkü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• her şey olacağına varır, eğer düşündüğün gibi o da seninle ilgileniyorsa muhakkak olacağına varır yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...