Mustafa Pektemel yine sakatlandı Ne olacak Bu adamın Hali?

beşiktaşlı değilim Ekmeğini futboldan kazanan Hiç bir futbolcunun uzun süreli sakatlanması beni üzer Mustafa Pektemek Gençlerbirliinde Çapraz Bağları koptu 1 sene oynamadı Beşiktaşta yine bu sakatlık yaşandı.Kafası periyodik olarak ayda 1 yarılıyor.Kırmız kart gördü 2 maç ceza yedi tahkim 1 maça indirdi gitti Ts maçında elmacık kemiği kırıldı Ben böyle bir şansız adam görmedim

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Artik sakatlanmazsa merak duyuyorum, sakat olmasi normallesti.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Toplu kurban kesimi yapmalı

0|1
    0|0
  • Hatayı biraz da kendinde araması lazım ya ne kadar yetenekleri sınırlı da olsa bu yaşına kadar hiç sakatlanmamış ve maç kaçırmamış Olcay var, bir yanda da her maç bir yeri kırılan Mustafa var. Sen profesyonelsin ve nereye kafa sokulur, nerede ayak çekilir bunları hesaplaman lazım. Mutlaka şans faktörü çok fazla ama nereye kadar şans? Her maç mı bir yeri kırılır aynı futbolcunun? Aldığı parayı hak etmediğini düşünüyorum ki 4 yıllık yeni sözleşme yapıldı, takımın en çok kazanan futbolcularından biri şu an servete karşılık yatıyor tüm sene. Oynadığında da gol falan atamıyor ama sözde forvet.

0|0
    0|0
    • Bugün Antremanda necip vurmuş 1 ay yokmuş. Amatörde oynarken Hoca şunu derdi hep oğlum kuvvetli olursan o darbeden bile kaçarsın sakatlanmassın o çocuk halimle ulan bu nasıl konuşma darbe gelirse ne yapabilirsin diye ama şimdi anlıyorum

• Kaçan kaçıyor işte.

• oyuncu dedigin birazda kendisine bakmali yaa

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun inş kısa zamanda iyileşir.

0|0
    0|0
  • Basiretsiz bir futbolcu. Bazı sakatlıklarda çok dengesiz oynamasinin da katkisi var. Futbol oynarken kendini kaybediyor.

0|0
    0|0
  • o hep sakat zaten
    kaç kez kafayı kırdı

0|0
    0|0
Yükleniyor...