Ajanslara kayıtlı olanlar var mı?

reklam, fotomodellik ya da fuar,stand hostesliği yapan varmı ? varsa kaytlı olduğunuz ajanslar.. işe ihtiyacım var haftasonları çalışabilceğim tarzda bi iş arıyorum stand hostesliği falan aklıma yatıyor sonuçta sürekli bi iş değil ve günlükleride iyi para oluyor düşünüyorum yani tabi yüz,el mankenliği ve katalog çekimi tarzındada çalışabilirim önerebilceğiniz ajanslar varmı ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ekom ve Arta ödemelerini aksatmayan çok iyi marketing ajanslardır.

Modellik ve fotomodellik üzerine Noname ve BaşakGürsoy benim iyi gördüklerim arasındalar.

Dizilerde oyunculuk ve figüranlık yaparım dersen; Slayt Ajans iyidir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Arkadaşım ben bir ajansa kayıt oldum allah var arıyorlarda hatta samanyolunda farklı desenler dizisin de sivil polis rolüde geldi ancak ben gitmedım.

0|0
    0|0
  • tel vereyim görüş istersen?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aynı soruyu ben sorcaktm :D sen sormuşsun imc tümay özokur duyduklarım araştırdığm kadarıyla bilindik bunlar ama tümay özokurda hep çok ünlüler var yani önüne geleni en azından beni almazlar nasıl blmyrm ama :) araştrcam daha

0|0
    0|0
    • ya ben oyunculuk olarak değilde işte fotomodellik olur ya da dediğim gibi bazı ajansların şu stand hostesleri falan oluyor ama pek bilmiyorum işte o yüzden araştırıyorum bende

• evet bende ilk oyunculk düşünüyodum ama 2-3 sene önce bıraktım istemeyi çünkü nerde okumamış onn bunun aracılığyla aradan kaynayan varsa onlar para kazanıyo . bende senn gibi stand hostesliğidüşünüyorum :)

• güzel sanatlardan poza çağırdılar gitmedim sayılır mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...