Siz olsanız bu işi bırakır mıydınız?

Şımdı ben 6 yıldır memurum. 24 saat calısıyorum sonra 3 gun evdeyım. İlk duyunca buda ısmı bee dedıgınızı duyar gıbıyım. Ancak 24 saat aktıf beden gucune dayalı calısıyorum. Amele gıbı yanı. onrasındakı gun butun gunduz uyuyorum. Aksam gec saatte uyanıyorum. O gece gunduz uyudugum ıcın uyuyamıyorum. Sabaha dek oturuyorum. Sonrakı gun kendımı sıkıyorum aksam ustu uyuyakalıyorum Taa kı ertesı gune dek sonra gozumu acıyorum. Yine nobet gelmıs. Bu karısıklıkta evlıyımde. Hiç bir duzen saglayamıyorum. Esımın durumu ıyı ama bende bu ısı sevıyorum aslında. O kadar okulunu okudum. Bazen ısde canım sıkılıyo kafam atıyo ıstıfa edeyım sız olsanız napardınız. Bebek oldugu zaman şu an yok ucretsız ızınlerı kullanırım ama bırakmalaıyım komple. Sızce napmalıyım.

Güncellemeler:
Bu arada eşim sık sık bırak gıtsın dıyor Ama sen bılırsın de dıyor. Ben bı bılebılsem dogru olanın ne oldugunu.

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• İSG hukukuna aykırı çalışıyorsun çalıştığın kurumu mahkemeye ver ve çalışma saatlerinin düzenlenmesini iste.

1|0
    0|0
    • Nasıl yanı

• Tanıdığın bir avukat falan varsa danış daha profesyonellerden bilgi al ama sen kötü şartlarda çalışıyorsun ben sadece okulda aldığım İSG ve Hukuku dersine dayanarak bunu söylüyorum.

• Tesekkur ederım

Erkekler Ne Diyor 7

• ben havalimanında o şekilde çalıştım izin 2 gündü yanlız bizde, dayanamadım bıraktım yapılacak iş değil ya

0|0
    0|1
  • Oturup kendi başına düşün, sen o iş ve o düzende memnunsan devam et, değilsen bırak. İşini arkadaşın gibi düşün, seni mutsuz eden bir şeye devam etmemelisin.

0|0
    0|0
    • Hiç ev hanımı olmadım ki ben hanı bılsem evde oturabılcem. Sıkıntısız. Hemen bırakıvercem. Ama okul ıs tempo hep yuksek oldu bugune dek.

• Başka bir iş bulabilirsin. Bir blog açıp blog yazarı bile olabilirsin, canın sıkılmaz.

• Ne diyelim ki? Senin mutlu olup olmamanla ilgili bir durum.

0|0
    0|0
    • Aslında mutluyum ama mesela gectıgımız aylarda bı kazaya gıttım 2 ay arabaya bınemedım. Eshotla gıttım geldım heryere. Yanı bende tam emın degılım.

• Korktugumda o boşluk zaten

• Daha iyi bir iş buluncaya kadar devam edin ya da en güzel ve etik olanı çalışma şartlarınızı düzeltmeye çalışın.

• yarısına kadar bile okumadım bırak gitsin

0|0
    0|0
  • Eşinle sorun yaşamaya başlayabilirsin başı boş kalmış bir adam her haltı yer benden söylemesi

0|0
    0|0
  • Maddi durumda sıkıntı yoksa, kendini zorlamana gerek yok böyle bir işle, bana göre.

0|0
    0|0
  • Bence bırakma ya

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• ah canım yha kıyamam send mi att sin millet devlete gireyim diye ugraıyor ben atamyım diye uğrasıyrum sende mennun değilsin baksan iyi atanmamışım:) şu an bir iş yerinde revir de caliıyrum 8 saat ve 2,00 maaas alıyorum emnm devletten iyidr calşma sartlrım 24 saat ambulans sitrsi mi çekltr

0|0
    0|0
    • paramedıgım canım. Izmırdemısın sende 35 yazıyor. Merkezdeyım 20 vakadan assa yapmıyoruz. Gercekten bunaldıgım zamanlar oluyor. Bugun onlardan bırı. Ozelı hıc dusunmuyorum zaten bırakırsam baska bıseyler yapabılırmıyım onuda bılmıyorum. Benı şu an en ıyı sen anlarsın galıba

• Yanı en guzelı evlen colugu cocugu buyut oyle atanmaya bak. Bırde boyle sıkıntısı var ben örnek olayım sana bu konuda.

• teşkkrler canım allah yardımcın olsun

• Madem eşinin durumu iyi işe ihtiyacında yok tamamen sana kalmış bir durum kararsızsan biraz mantığa vur.Otur bir kağıda yaptığın işin eksilerini ve artılarını yaz 1 gün boyunca.Eksiler fazlaysa bırak artılar fazlaysa devam et.

0|0
    0|0
  • hemşire misin?

0|0
    0|1
    • evet ambulansda bırde. Durmadan kaza rıskı var habıre tartaklanıyoruz vs vs.

• kuzenimde o şekilde çalışıyor o da acil de. zor iş valla stresi çok dediğin gibi o da hasta yakınları olaylarından filan şikayetçi çocuğun olana kadar idare et edebilirsen birikim olur ama çocukla birlikte hemşirelik işi yürümez gibi

• erkek arkadaşım 24/24 çalışıyordu..sen buna katlanamıyorsun , o senin yerinde olmayı isterdi gerçekten..sonuçta senin seçimin..havaalanında mı çalışıyorsun? genelde onlar bu nöbette çalışıyorlar..

0|0
    0|0
    • 24 24 masa bası felan mı. Yoksa ımkanı yok dayanmasının. Benımkısı vucut gucune dayalı kılolarca canta tasıyorum sırtımda 6 7 katlardan hasta felan ındırıyoruz. Havalanında calısmıyorum.

• anladım..Allah kolaylık versin..yok masa başı değil..ayakta çoğu zaman..

• eşinin durumu iyiyse bu eziyet niye? daha makul kendine uygun rahat bir iş seç bence.

0|0
    0|0
    • Yanı bıldıgım tek ıs bu benım. Yapamazsam dıye korkuyorum. Dıyelım kı ıstıfa ettım. Rahat 1 yıl evde otururum. Sonra bı ısler yapmaya calısırım. Ya beceremezssem. Gerı donusumde yokkı

• Eşım bırak dıyor bazende bebek olunc bırakırsın dıyor. Sonrada sen bılırsın dıyor. Yanı bırakma bu ıs cok ıyı demedı hıc.

• mutlu değilsen bırak..olumlu ve olumsuz taraflarını bir kenara yaz..hangisi ağır basıyorsa onu seç.

• devam et bacı

0|0
    0|1
  • Böyle hep sıkıcaksa bu iş seni bırak bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...