Vücudum nasil yorumlariniz değerli?

Arkadaslar yorumlariniz onemli alingan biri degilim gommek isterseniz gomun yani :D cok kasli olmak isteyen birisi degilim atletik olmak bana yetiyor vucudum nasil ? Bu arada 180 boyum var 70 kiloyum
Vücudum nasil yorumlariniz değerli ?

• gayet iyi
    50% (5)20% (5)29% (10)Oy Ver
  • idare eder
    30% (3)32% (8)31% (11)Oy Ver
  • siradan
    20% (2)20% (5)20% (7)Oy Ver
  • kotu
    0% (0)8% (2)6% (2)Oy Ver
  • ben daha iyiyim :/
    0% (0)20% (5)14% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• 8 kilo daha al süper olur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Normal, ama biraz kilo al bence 75 falan ol

0|0
    0|0
  • biraz daha irileş. iyi

0|0
    0|0
  • Zayıfsın

0|0
    0|0
  • İdare eder..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Göğüslerin dümdüz, omuzlar, kol ve boyun az. Onlara da basarsan muhteşem bir vücut olur. :)

0|0
    0|0
    • Vucutta baska yer yok zaten :D 4 aya hallolur :)

• Karın kasların güzel ama şu anki kilon kasları şekillendirmene engel olur. Kilo almaya bak ama tamamen de şişme. Kilo alarak çalışmaya devam et. Ben 9 yıldır yapıyorum bende de karın kası az, gerisi idare eder. :)

• Kardeş kusura bakma da atletik olmuyor seninki:) biz ona tığ gibi diyoruz

0|0
    1|0
    • Gorusune saygi duyuyorum ama benden cok daha kalipsizlar ne oluyor ben tig isem :D

• Yorumun icin tesekkur ederim uzun uzun yazmissin sonuna kadar da haklisin zaten millet icin yapsam ben gizli profilden yollamazdim. Ben spor yaparken asiri zevk aliyorum hayatimin bir parcasi yani hep cesitli sporlarla ugrastim ama spor salonuna gitmedim hic bundan sonra gidip bir 80 kilo icin calisacagim ama sagolasin

• Sen sağol senin gibilerini görmek gurur veriyo bizede:)

• güzel duruyor birazda üst göğüs çalış

0|0
    0|0
  • yağ oranın düşük belli ki, bu bir avantaj, ama daha çok yolun var baya bir hacimlenmelisin

0|0
    0|0
    • Aynen haklisin fakat vucud yag biriktirmediginden hacimlenmek de cok yavas oluyor :)

• Aynen oyle, ama en azindan bulk ve definasyon seklinde iki donem yasamazsin yavas yavas ama temiz buyursun :)

• Bulk bana olmuyor zaten :) degerli yorumlarin icin tesekkurler

• Biraz daha göğüs kası olsa fena olmaz bro ama iyi yani

0|0
    0|0
  • İdare eder kötü denilemez ama yolun başındasın daha

0|0
    0|0
    • 18 yasindayim zaten amacim sadece altyapi :)

• Çok ciliz sin 1.90 boyunda adam seni rahat devirir

0|0
    1|0
    • Krav maga yapiyorum o isler oyle kaliba bakmiyor teknik bildikten sonra

• Yo yo sen bakma kaliba bakiyor adam tekme tookat girdimmi Allah ne verdiyse gorursun krav magayi

• Amin :)

• ben daha iyiyim diyen benim :)

0|0
    0|0
    • Evet sen daha iyisin :)

• Senin de bacaklarin biraz zayif kalmis biraz daha ozen gostermen lazim

• Adam donla profil fotoğrafı koymuş yua. Kışın mont falanda giymez bu

• l*n sen benmisin yoksa vücudun banimkine benziyor benimkinin baklavaları yok sadece, benimde gıdımda küçük ben var çenemde sakal var
    iyisin ama irileşmen lazım benimde öyle

0|0
    0|0
    • hahaha evet ben senim sen de bensin ikimizde gizli kullanıcıyız sonuçta :D bu arada karın hiç çalışmadım liseden beri yağ olmadığından belliler yani var da denemez azcuk :D

• metabolizma hızlı falan diyorlar ya ondan fazlaca var bende :D yağ olarak kilo alamıyorum ne kadar yersem yiyeyim sadece kas olarak kilo alamıyorum sporu bırakınca tekrar kilo vermeye başlıyorum

• senin kadar olmasa da benim de metobolizmam hızlı ama ben yağlanıyorum az da olsa

Yükleniyor...