Eski sevgilinin canını nasıl acıtabiliriz?

eski sevlinin canını nası acıtabilriz her zaman aynı ortamda değilz ama bazen rastlaşıyoruz bunu nasıl yapa bilrm.onun canı acısın istyiorum beni gördükçe içi burkulsun bunu nasıl yapablrm şimdi kiminiz bırak adı üstünde eski diyorsunzdur ama tam 1,5 yılımı mahfetti acılar çektim ağladım şimdi onunda öyle olmasını istiyorum bnu nasıl yapablrm

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini değiştirerek acıtabilirsin. Gerekli araştırmalarını yaptıktan sonra saç modelinden başlayarak giyimini ve makyajını değiştir, bol bol kitap oku, gazete ve haberlerden gündemi takip et, kültürlü, bilgili arkadaşlar bul. Sadece bunlar ile canını fazlasıyla acıtabilirsin. Seni kaybettiğine onu çokça pişman edebilirsin.

0|1
    0|0
    • çok güzel bi öneri bazılarına başladım zaten saç modeli hariç :)

• haklısınız bu önerinizi dikkate alacağım .çok teşekkür ederm

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• görmezden gel hayatına hiç girmemiş gibi davran kendini önemsiz değersiz hissedecektir

0|0
    0|0
  • emin ol bu kadar zaman sonra bisey olmaz..

en güzel en mantiklisi bosver gitsin.. cekmisin dogrudur ama degmez sen hayatina bak ugrasma gitsin..

0|0
    0|0
  • kendi hayatına bak sevenin ahı tutar.gün gelir devran döner horoz domalır , tavuk gömer.sıranı bekle gelecektir.

0|0
    0|0
  • unutarak.

0|0
    0|0
  • Unut onuu kalbisi.

0|0
    0|0
  • unutarak

0|0
    0|0
  • Acısa ne kazanacaksın?

0|0
    0|0
  • Başka bi erkekle el ele dolaşarak :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Uğraşmayıp mutlu olarak... Ama bunu onun canının yanması için yapma... sadece kendin için yap...

0|0
    0|0
  • bn yaptım sen yapma. Şimdi kör kütük aşık eli ayağına dolaşıyor hedefime ulaştım boş yere zamanımı harcadım. Sana acı 'da çektirdiyse değmez bugünlerini çok ararsın.

0|0
    0|0
    • :(( ama içimden de atamıyorum bi yanım nefretle hatırlıyo diğer yanım dönmesini beklemekle

• 10ozgur10 açıkladı

• benim sevgilim degildi ama yinede yakım canını

• onu takmayarak tiye alarak. hiç yokmuş gibi davranarak ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...