Iletişim sorunlarınız neler arkadaşlar?

Arkadaşlar yaşadığınız iletişim sorunlarını anlatırmısınız.? benim başımdan geçişleri anlatıyım.

Örneğin grupça bi yerlerdeysek konuşanın benim yüzüme bakmaması başkasına bakarak anlatması yada konuşurken karşıdakinin önemsemediğini hissetmek düşünmek.bazen konuşacak konuların olmaması içine kapanma hali .ha bide ortamda sevmediğim biri varsa hiç konuşasım gelmiyor.sizdede buna benzer durumlar oluyordu yada olan iletişim sorunlarınız neler?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• konuşurken karşı tarafın gözümün içine bakmasını isterim, dikkatini konuşan kişiye vermek için onunla göz teması kurmak şart.

0|0
    0|0
    • olmuyor malesef işte insanlar değeri sadece sevdiğine veriyor.diğerlerini yok sayıyor.

• ozaman konuyla ilgili şeyler konusursan , jest ve mimiklerde etkili olur, daha iyi dinlemelerini saglayabilirsin

• evet olabilir.ama isteksizlik ses tonuma ve mimiklerimede yansıyor.özgüven kaybı tamamen

Kızlar Ne Diyor 4

• En sevmediğim şeydir ben bir şeyler anlatırken insanların başka taraflara bakması. Bu iletişimde sana değer vermiyorum anlamına gelir. Bir de insanlar beni yanlış anlar diye sürekli açıklama yapma gereği duyuyorum bu da çok yanlş :)

0|0
    0|0
    • evet bunlarda olan durumlar.maalesef özgüven eksikliğinden kaynaklanıyor.

• iletişim sorunlarım yok ama hep aynı insanlardan sıkıldım. Sevmediğin biri olduğunda o seni tedirgin etmek isteyecektir senin zayıf noktandan odün vermemn gerekir.

0|0
    0|0
    • bende aynı insanlardan sıkıldım yeni insanlarla tanışıyosun ama sevmediğim hep biri oluyor.tam güven yok

• seninle alıp veremediği nedir, ilk önce bunu bilmen gerekiyor

• kaynaşamadık işte yetmezmi insanlar susarkende beden diliyle iletişim kurarlar.

• Birine tam güvenemiyorum içimi rahatça dökemiyorum.

0|0
    0|0
    • birebir iletişim kalabalık ortamlardan daha rahattır.çünkü o sadece seni dinler ama güven başka bi konu o çok zorr

• öz güvn eksiklıgı

0|0
    0|0
    • ? sendemi var banamı diyosun?

• anladım benim beyin bazen duruyor sen çok kitap oku bilgin artsın bildiğin konuda daha rahat konuşursun

• okuyrm ztn ama gne br ıse yramıyr

Erkekler Ne Diyor 1

• Birkaç agresif kişi tarafından ağzımın körlenmesi veya abuksabuk laf sokulması dışında sorunum olmuyor. Hem reelde hem sanalda oluyor. Öyle kişilerle de iletişimi anında kesiyorum, ben bir şey kaybetmiyorum, onlar kaybediyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...