Kalın ses erkeklere itici gelir mi?

benim sesim kalın,ama erkek mi diye dönüp bakmazsınız,yani boru gibi değil.hani krem dizisi varya,orda duygu yetiş var,onun sesi gibi,hatta aynısı.itici mi sizce bu ses ya?bazen rahatsız oluyorum

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• itici gelse inceltecekmisin boşver böyle şeyleri takma kafana çok kalınsa belki itici gelir ama seninki galiba çok kalın değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Şimdi biz krem karamel Dizisini izlemiyoruz biz öyle fransız kaldık hemen daha spesifik bir örnek vermelisiniz :-D

0|0
    0|0
    • önceden annem dizisi vardı ya,orda asi bir kız vardı,o annenin kızı,o işte :D esmer bir kız.

• hoş olmuyo tabi

0|0
    0|0
  • Allah vergisi no problem.

0|0
    0|0
  • ince ses daha hoştur tabi.Ama bu öznel birşey.Bana fazla kalınsa itici gelir tabi.Bir de sesle vücudun birbirine uymaması çok kötü oluyor.Çok güzel narin bir kızdan benim sesim gibi ses çıkarsa tabi itici gelir :D

0|0
    0|0
  • sigara kullanıyormusun

0|0
    0|0
  • oyle kızlar gordummu naber bacanak dıyesım gelıyor :):)

0|0
    0|0
  • Kalın veya ince olması önemsiz

0|0
    0|0
  • biraz ııtır

0|0
    0|0
  • Krem dizisi örneği,offf çok sertt..!

0|0
    0|0
    • :D:D aslında sadece duygu yetiş'i söylicektim ama bazıları tanımaz diye mecburen onu söyledim napiyim

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim sesim hafif kalınmış ben de bilmiyordum bi arkadaşım söyledi fakat başka bir arkadaşın sesi de çok ince inan o sesi duyduğunda sen kendi sesine ben kendi sesime şükrederiz.

0|0
    0|0
  • Bazı kalın sesleri kızlara çok yakıştırıyorum, bir sorun olacağını sanmıyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...