Bu çocuk napmaya çalışıyor? Boğa burcu erkekleri özellikle

3 gün önce size anlatmıştım ya sınıf arkadaşım bana çok garip davranıyor.Kendisi boğa burcuydu bende yengeç burcuyum.Kendisiyle kavga ettik en yakıb... Daha Fazla

Güncellemeler:
Kavgamizdan kac hafta gecmis hala sakinlesmemis ne bicim insan bu?Yaninada gidip sorsam zaten napmaya calistigini söylecegini dusunmuyorum.Ilgilenmiyormus gibi yapiyor ya simdi ben gitsem yanina napiyorsun sen desem bana sen neden bahsediyorsun falan der.

En İyi Görüş

• Senden Hoşlanıyor, Fakat duygularını sana açamıyor...Boğa burcunun özelliğidir çekingendir ama sadıktır...başkasına bakmaz kolay kolay...Kısacası ilk adımı atamıyor...

• Ya benden hoslaniyorsa neden ilgilenmiyormus gibi yapiyor sanki bir tek ben ona bakiyormusum gibi yapiyor arkadasina bugun galiba 'kiz bana bakiyor'dedi yuzunu cevirdi oturma samtini degisti.

• Öncekileri Göster
    • Ben.napsam da cocuk sacma sapan hareketlere son versin kimede ne söylemissede yalan ciksin.Aklima belki facede yalandan biriyle beraberim diye durumumu degim.Oda beni biriyle beraberim diye sansin herkes yeni iliskide oldugumu fbde görsun.

• Yalancının mumu yatsıya kadar yatar...bence yapma olayları akışına bırak, dünyada tek erkek o mu kaldı Allah aşkına dışarıya çık tonla erkek var...Kendine yazık ediyorsun...İlla birisi olsun diye uğraşma kötü emelli kişiler çok...Seni seven biri mutlaka karşına çıkacaktır...Yanlış şeyler yapıp daha sonra üzülme veya keşke deme...