• Sor
  • Bence

Bu çocuk napmaya çalışıyor? Boğa burcu erkekleri özellikle

3 gün önce size anlatmıştım ya sınıf arkadaşım bana çok garip davranıyor.Kendisi boğa burcuydu bende yengeç burcuyum.Kendisiyle kavga ettik en yakıb erkek yüzünden.Onu yanımda otutmaya koymuyordu kendisi gelip yanımda oturdu kavga ettik.Kendisi beni gizli gizli kesiyor bende ona baktığım zaman gözlerini kaçırıyor ilgilenmiyormuş gibi yapıyor.Kaç gündür son dersleri bırakıyordum gizli bu kız nereye gitti diye soruyor arkadaşıma.Ben gittiğim zaman bana baktığını farkettim sonra bende gözlerimi kaçırdım ama arkamca uzun uzun bakmaya devam etti.Tamam bende bazen kendimi alıkoyamıyorum ona bakıyorum ama o beni benim onu merak ettiğimden daha çok merak ediyor.Bugün ona baktım oda galiba arkadaşına 'bana bakıyor ya' dedi.En yakın arkadaşlarıda birşey aöylemeseler bile garipler.Bu çocuğun ne yaptığını gerçekten anlamıyorum.Gizli gizli benimle ilgileniyor kendisi ama sanki bir tek ben onunla ilgileniyormuşum gibi yapıyor.Gerizekalı.Onunla napiyim bilmiyorum.Benden niye bu kadar nefret ediyor?Onun napmak istediğini anlayan varsa banada anlatın lütfen.

Güncellemeler:
Kavgamizdan kac hafta gecmis hala sakinlesmemis ne bicim insan bu?Yaninada gidip sorsam zaten napmaya calistigini söylecegini dusunmuyorum.Ilgilenmiyormus gibi yapiyor ya simdi ben gitsem yanina napiyorsun sen desem bana sen neden bahsediyorsun falan der.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Senden Hoşlanıyor, Fakat duygularını sana açamıyor...Boğa burcunun özelliğidir çekingendir ama sadıktır...başkasına bakmaz kolay kolay...Kısacası ilk adımı atamıyor...

• Ya benden hoslaniyorsa neden ilgilenmiyormus gibi yapiyor sanki bir tek ben ona bakiyormusum gibi yapiyor arkadasina bugun galiba 'kiz bana bakiyor'dedi yuzunu cevirdi oturma samtini degisti.

• Öncekileri Göster
    • Ben.napsam da cocuk sacma sapan hareketlere son versin kimede ne söylemissede yalan ciksin.Aklima belki facede yalandan biriyle beraberim diye durumumu degim.Oda beni biriyle beraberim diye sansin herkes yeni iliskide oldugumu fbde görsun.

• Yalancının mumu yatsıya kadar yatar...bence yapma olayları akışına bırak, dünyada tek erkek o mu kaldı Allah aşkına dışarıya çık tonla erkek var...Kendine yazık ediyorsun...İlla birisi olsun diye uğraşma kötü emelli kişiler çok...Seni seven biri mutlaka karşına çıkacaktır...Yanlış şeyler yapıp daha sonra üzülme veya keşke deme...

Erkekler Ne Diyor 3

• boğayı sinirlendirmeyin bir ömür siler adamı.dostluğu da bir ömürdür.

• = d dengen bozulmadan direk konuş amacını sor.

• boğa burcu olarak bende uzun uzun beklerim pat diye söylemem hatta çoğu kez karşıdan beklerim ki bazen işe yaradı telefondan filan mesaj at ilk adımı sen at yani çıkmayı dfeneyelim filan de ki yola sok sonra devamı gelir zaten...

• Ya ben onunla artik konusmuyorumki.Bir aydir kavgaliyiz ama bir turlu sakinlesememis.Dengesiz hareketler yapiyor.

• Öncekileri Göster
    • Cocuk cok inatci.Gizliden benle ilgileniyor ama baska zaman sanki bir tek ben onunla ilgileniyormusum gibi yapiyor.Bugun galiba 'arkadasina kiz bana bakiyor'dedi oturma samtini degisti.Dun ben gidinceye kadar beni izledi acaip hareketler yapiyor.Sonucta bende bu isden tek suclu cikmak istemem.

• valla acaip hareketten kastın ben gayet sakinim ama molalarda sınıfata arkadaşlarala şakalaşma filan yaparım. ama ben kızaa bakıyorum oda bakıyo göz göze geliyoruz çekinmiyorum ve hakkında konuşurum arkadaşımla ki normal davranmaya gayret gösteriyorum bide ben ne hareket yapsam arkam ful kız kaynıyor sürekli gözlerinin önündeyim yanımdaki arkadaş kafa olduğu için birbirimize çok takılırız ve üzerini saçını başını düzeltiyorsa iş tamamdır inadını sen yok edeceksin konuşup

Kızlar Ne Diyor 2

• Boğa erkekleri genelde ilk adımı karşıdan beklerler hemen açılmazlar ve aşırı kıskanç sahiplenicidirler.Birdee boğa yengeç çok iyi sevgili olursunuz

• Ya istemez.Bugunden sonra artik istemez.Bende onu seviyordum adam zannediyordum kötu davrandim diye uzuluyordum.Ama simdi ögle birine karsi nasil birsey hissedebilirim diye kendime kuziyorum kiniyorum kendimi.

• aynı durumdayız.

Yükleniyor...