Hiç dolandırıldınız mı?

ben işyerınde ıki dolandırıcı tarafından kandırıldımm bişey aldı 100 lıra verdı sonra 100 lırayı gerı aldı o sırada arkadası birseyler sorup kafamı karıstırdı ve vermedıgı paranın para ustunu ıstedı bende verdım salak gbı yani dolandırıldım kasa eksık cıktı tbı cebimden vermek zorunda kaldım cok sınır bozucu beddua etım hep hayrını görmesin diye serefsız cok

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• gecmis olsun.onlar zaten hayrini gormezler.ben 5 kurus fazla verseler geri iade ediyorum.cunku paranin calisandan tahsil edilmesine karsiyim.aglayanin mali gulene fayda etmez.boyle yaratiklarla karsilasmamani dilerim.iyi insanlarla karsilasman dilegiyle.

0|0
    0|0
    • sağol kardeş. ewet aynen oyle yanına kalmaz ınsallah

• Amin.bu dunyada adalet yok ama oteki dunyada var.kimsenin kotu olmasini istemeyiz.fakat adalet olmayinca malesef boyle seyler oluyor.birgun bufede adam 10 tl para fazladan verdi dedim fazla verdin.tesekkur etti dedi kimse oteki dunyayi dusunmuyor.dedim ben dusunuyorum.onlar beni ilgilendirmez.tekrar gecmis olsun.keske elimzden gelsede yardim edebilsek.ancak yaziyoruz.elimizden gelen bu.

Erkekler Ne Diyor 6

• geçmiş olsun öncelikle ağzını açmıcan gözünü açıcan

0|0
    0|0
    • annemde hep öyle der

• olabiliyor bir anlık dalgınlığını yakalıyorlar işte giden para fazla bir meblağ olmasada insan kendini enayi yerine konulmuş hissediyor

• ewet o gün gerizekalı oldugumu düşündüm sinir bozucu bi gün oldu

• geçmiş olsun olur böyle arada git bi elini yüzünü yıka

0|0
    0|0
  • Ben dolandırılmadım.

0|0
    0|0
  • Tırnakçılık diyorlar buna. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun..allah korusun başıma büyük birşey gelmedi..

0|0
    0|0
  • Almadığın 100 TL'nin üstünü verdin öylemi ayıp olmazsa wqoıuıojqjdksmdas demek istiyorum. :/

0|0
    0|0
    • bi ara elime verdi sonra gerı aldı bozuk var mı bakayım dıe bende o sıra kasayı actım sen bana iki 50 verdedı kendı verdıgı 100ude cebe attı senbana 95 verceksın dedı arkadsıda bıseyler sorunca kafa gıttı işte

Kızlar Ne Diyor 2

• geçmiş olsun.. hiç başıma gelmedi ama kötü bi durum ayrıca sıkma canını mutlakaki hayrını görmeyeceklerdir o paranın

0|0
    0|0
  • bendede senin olayından oldu maalesef.gecms olsun hayrını gormez zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...