Şu anda burada olmak yerine nerede ne yapıyor olsanız sizden daha mutlusu olmazdı?

Aşağıdaki soru için uçarı hayal gücünüzüde kullanabilirsiniz gerçekçi de olabilirsiniz.

Şu anda burada olmak yerine nerede ne yapıyor olsanız sizden daha mutlusu olmazdı ?

Güncellemeler:
Bütün cevaplardan ne kadarda duygusal bi millet olduğumuz ortaya çıktı :) Şöyle uçarı hayaller cevap olarak hiç gelmedi farkındamısınız...Bütün cevaplar gerçekçiydi..Örneğin manhatton gökdelenlerinin arasında örümcek adam gibi dolaşabilmek nasıl olurdu :) Hayal güçleri çalışsın biraz

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Sessiz sakin böyle göl kenarı gibi biyerde bi yer tutup birkaç hafta şehirden uzaklaşmayı isterdim. Tek başıma doğanın içinde kafa dnlemek iyi olurdu

0|1
    0|0
  • işte pinekleyecegıme alışverişte olsaydım mesela ...

0|1
    0|0
    • Haklısın işte pineklemekten sıkıldığım için bu soru gelmişti zaten aklıma..Heryer iş yerinden iyidir :)

• sevdiceğimle nikah masasında olsak fena olmazdı :D:D

0|1
    0|0
    • mervevural ın sevgilisine burdan seslenmek istiyoruz..Duydunuz mu zilin sesini beyefendiii !

• teşekkürler :D:D üniversite felan btcek daha ya çook var :D:D

• 2 arkadaşım var çok akın onlarla beraber bi evde uyanmak isterdim başka bir şehirde :)

0|1
    0|0
  • karadenizde rafting

0|1
    0|0
  • Şu an Hawaii'de olmak isterdim... Ah ah...

0|0
    0|0
  • nutella fabrikasında o büyük kazanlarda ki ckltayı parmaklarımla yemek isteriiiimmmm

0|0
    0|0
  • yok ya o dediğin imkansız olunca haal kurmak gelmiyo içimden ya valla

0|0
    0|0
  • şu anki psikolojim gereği çok düşündüm bulamadım:/

0|1
    0|0
    • Düşünmek ne zor iş..İyi ki filozof falan olmamışız..

• sorma dostum,bazen filozofları bile geçtiğim oluyo benim:))

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...