Evde 1000 kalori yakmam icin tam olarak ne ve nasil bir siralama yapmaliyim?

Evde 1000 kalori yakabilmem icin hangi hareketleri ne kadar sure yapmaliyim? Yasim 18 boy 170 kilo 60.
step tahtasi, master thigh, abslider,mekik, ip ve pilates icin gereken hersey var.1000 kalorilik bir program cikarabilicek olan varmi? ya da daha iyi bir oneride olabilir daha kolay yoldan daha fazla kalori falan gibi

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Tabii ki hiç biri. Sana söyliceğim programı 63 gün uyguluyosun. Zımba oluyosun zımba! Insanity Workout Shaun T. bak incele. Eğer yapabilicek kapasite görüyosan kendinde yardımcı olurum.

0|0
    0|0
    • bakiyorum hemen

• kickass. to diye bir site var gir. INSANITY WORKOUT yaz 8gblık dosyası var onu indiriceksin torrentle. INSANITY CALENDAR yaz google amcaya DAY 1'de yazan videoyla başlıyosun ve devam ediyosun. Her günde farklı video var. Buna rağmen yine günlük yaktığın kaloriyi bul internetten. 400 kalori altını al günlük. Her hafta 1-1,5kg verirsin. Benden bu kadar gerisi senin boğazını tutmana ve poponu kaldırmana kalmış. Kolay gelsin..

• Tesekurler :D

Erkekler Ne Diyor 7

• 1000 kalori demek 1 kilonun 1/7 si demek. Neden evde 1000 kalori onuda anlamadım fakat step aerobik sana kalori harcatmayacak öncelikle kendini kandırmaktan bir kurtul. Evde 1000 kaloride hala ısrarcıysan koşu bandına çıkıp sabahtan akşama koşman gerek.

0|0
    0|0
    • Lise sonum spor salonuydu vs ugrasmak istemiyorum, yaz tatilinde hala ihtiyacim olursa o zaman giderim diye dusunuyorum. Onun disinda 500 sabah 500 aksam olacak sekilde bir program ayarlayip o sekilde vericem karar verdim

• madem böyle bir yola baş koydun sana başarılar diliyorum.

• sakız çğnerken koşu yap dinlenirken de mekik çek :) 1 ayda kıçın çıkar yorgunluktan :D:D

ahahha ama deli kilo verirsin :)

sadece ara ver kalbini yorma :)

0|0
    0|0
    • Neden sakiz cignemem gerek?

• Ne kavgasi ya :D

• :):) foo paylaşana sadece saldırı içerikli ifadelerle konuşuyom güzel çirkin demeden :) onu diyorum :)

bak şimdi latifeli konuşuyoruz pofuduk finger :)

• seks.

0|0
    0|0
    • Sanildigi kadar kalori yaktirmiyo.

• Sabah ve akşam düzenli olarak yapıldığı zaman hem cildinizi gençleştirir hemde kalori yakmanıza neden olur.

• sobaya önce odun at kömür kullanma co2 zehirler

0|1
    0|0
  • 1000 kalori yakmak çok zor iş ya 3 saat koşu bandonda koşman lazım hiç yoktan yani :D

0|0
    0|0
    • Oyle ya cok uzun sure yapmak gerekiyo step yapmaktan bacaklarim koptu ara verdim simdi yeni biseyler ariyorum

• Koşu bandı kalori yakmamın en hızlı halş birde bisiklet gerisinde kalori yakman acayip zor steplede olabilir yani ama en etkilisi koşu bandıdır

• Önce evi topla, bulasigi yıka, evi. supur, camları sil, terege tabaklari diz, balkonu yıka, tualet. banyoyu cifle, vitrini temizle, 250 kalori 😝

0|0
    0|0
    • Cok az ya o kadar sureye ayrica oyle yyapailacak is yok evde :D

• Sen. bilirsin

• şınav mekik çek..

0|0
    0|0
    • Iyi guzelde kac dk? 5 saat falan yapsam ancak yakarim Sadece sinav, mekikle ve ben kiz oldugum icin o kadar uzun sure sinavda cekemem

Kızlar Ne Diyor 1

• 1000 kalori yakmak o kadar zorki birkaç saat uğraşman lazım

0|0
    0|0
    • evet biliyorum maalesef

• Ayy ben bu ani daha once yasadim sanki ya hatta ruyamda bile görmüş olabilirim şu an sok oldum :O

• Dejavu olmuştur canım :)

Yükleniyor...