O Ses Türkiye yarışmasını hangi ünlünün ekibi kazanır ve kimle?

murat boz

hülya avşar

mustafa sandal

hadise

benim favorim murat bozun ekibinden ayda sizin?

• Murat boz
    59% (20)33% (7)49% (27)Oy Ver
  • Hülya avşar
    0% (0)5% (1)2% (1)Oy Ver
  • Mustafa sandal
    21% (7)48% (10)31% (17)Oy Ver
  • Hadise
    20% (7)14% (3)18% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
29|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

• Kel bi adam vardı çok ilginç bi şarkı söylemişti ama sesi mikemmeldi o alabilir..

1|2
    0|0
  • Murat çok içten ve ekibindekilere çok değer veriyo. Ayrıca yarışmacılarına da çok güzel şarkılar seçiyor seçtiği şarkılar söyleyenlerin sesine çok yakışıyor. Bence adam işini iyi yapıyor. Onun kazanmasınıda isterim yarışmayı sırf onun yaptığı pillikler için izliyorum desem yeridir

0|1
    0|0
  • diger kazananlar nerede ?. simdide kazanan olursa bisey degismiycek bosua kazaniyorlar .yarisma bosuna... sanirim murat bozun takimi daha guclu gibi gibi.

0|1
    0|0
  • Murat bozun fanları diğerlerinin fanlarından fazla oldugu için Murat boz kazanır. Ayrıca ekibide çok güçlü.

1|1
    0|0
  • elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum ve şimdiye kadar en iyi grubu murat bozun kurdugu kanaatindeyım en son aydayı da aldı ve kızın sesı hakkaten iyi.. tabi bu şimdilik ilerde ne olacagı belli olmaz kimin kazanacagı ama benim favorım murat boz

0|1
    0|0
  • Murat Boz kesinikle

Simdiden gecen sezonun en iddali isimleri olan Ayda ve Cagri Emrah Yildirimi kapti Hülya avsar aglasin :D

0|1
    0|0
  • Mustafa Sandal ı tek geçerim bu alemde arkadaşım... O seçtiyse mutlaka iyidir.

1|0
    0|0
  • ewet kız iyiydi baya o alabılır

0|1
    0|0
  • murat boz bi harika ya butun en iyi sesler ondan , bayiliyorum su 4 lüye izlerken çok egleniyorum

0|1
    0|0
  • murat boz. dün katılan esmer kızla birinci olur. ayda sanırım ismi

0|1
    0|0
  • Bu sezon Hadise alır her türlü..

0|0
    0|0
  • Ya Murat Boz geçen sene o bebeye bile kazandırdı fanları sayesinde bu sene ekibi hakkaten sağlam yine o kazanır bence ama gönlüm bu sezon Musti'den yana. O kazansın istiyorum ben.

1|0
    0|0
  • Murat didim.

0|0
    0|0
  • hiç izlemedm ama iyi olan kazansın ne diyim :)

0|0
    0|0
  • Murat boz

0|0
    0|0
  • murat boz kaptı tabi bütün güzelim sesleri o yapmacıklığıyla,yavşak yavşak konuşmalarıyla

1|0
    0|0
  • Abi bu tvlerden çok mu uzak kaldım nedir. Sorunla ilgili en ufak bilgim yok kendimi müthiş ezik hissettim..

0|0
    0|0
  • Murat boz

0|0
    0|0
  • Mustafa Sandal'ın ekibine bayıldımm.

1|0
    0|0
  • Hadise

0|0
    0|0
  • Aman Hadise almasinda kiminki alirsa alsin.

0|0
    0|0
  • La daha ekip tamamlanmadı secmeler devam ediyoo.

ama mustafa sandalın takımdan cıkar inşallah :)

1|0
    0|0
  • bana da murat boz kazanır gibi geliyor geçen yıl olduğu gibi.

0|0
    0|0
  • Hülya avşar kazanmasında kim kazanırsa kazansın

0|0
    0|0
  • O sürtük aydayla her daim kazanır :D:D

0|0
    0|0
  • murat boz

0|0
    0|0
  • murat boz kesinlikle kadro çok sağlam

0|1
    0|0
  • kardeş başka işin yok mu ya

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• Mustafa sandal.

Aralarında tek şan dersi verebilen o.

Şan nedir?

sesin dogru kullanimi ve dogru teknigin insanda yer etmesi icin gerekli olan ders. san dersini verecek olan kisinin uzman kisi olmasi cok onemlidir (mumkunse pedagog olmali) yoksa cok kotu sonuclara yol acabilir. san dersinde ayrica "dogru nefes" almanin yollari da ogretilir ve diyafram daha cok ve daha guclu bir sekilde kullanilir. sadece şan ogrencileri veya muzisyenlerin degil, tiyatro vs. gibi sahne sanatlarinda aktif gorev alan insanlarin da san dersi almalari gerekmektedir. butun bunlarla birlikte, stres atmak, rahatlamak, depresyonun ustesinden gelmek icin de artik san dersleri alindigi gozlemlenmekte.

san derslerinde oncelikle dogru nefes uzerine yogunlasilir, bu nefes alis artik otomatiklestikten ve dogru oturduktan sonra ses egzersizlerine gecilir. egzersizler hocaya gore farklilik gosterebilir ama hangi ses araliklarinda calisilmasi gerektigi san dersini alan kisiye gore farklilik gosterecektir. orta tonlarin temelde saglam olmasi esas alinir, cok tizler ve pesler bu temel uzerine insa edilir, iplikle dokur gibi. konservatuvarda okuyan san ogrencilerinin, gununun guzel gecmesi veya berbat gecmesi, san dersinin nasil gectigi ile dogru orantilidir. eger iyi bir san dersinden ciktiysaniz dunyanin en mutlu insanisinizdir, eger kotu bir san dersi gecirdiyseniz o gun karalar baglarsiniz.

zaman ilerledikce, kendinizdeki gelismelerin farkina varirsiniz, korrepetisyon(piyano eslikli ders) san dersi ile beraber gider. yeni baslayan bir şancı, şan dersi sonrasinda belli sayida aryantik,lied vs. soyledikten sonra yorulur, bu zamanla gelisecek bir seydir. san dersleri ile birlikte kisinin spor yapmasi, cok gec kalkmamasi ders oncesi, sesi dinlenmis (ve iyi uyumus ) bir sekilde gelmesi derse, gece yatmadan once hemen birseyler yememis olmasi (asit salgilanmasi ve bunun mideden yukari cikmasi sebebiyle) , ve poztif dusuncelerle gelmis olmasi gerekmektedir. san dersi oncesi kisisel fikrim saglam bir kahvalti yapilmalidir (ama istisnai dusunen kisiler de vardir "ben san oncesi bir sey yiyince rahat olamiyorum" diyen)

teknik anlamda bir cok sey bu satirlarda anlatilamaz, anlatilsa da ne kadar dogru olur ya da anlasilir tartisilir. (zira, mesela insanin sesinin dondugu yeri anlamasi icin bizzat kendi sesinde bunu hissetmesi gerekmektedir)

1|1
    0|0
  • Acun Ilıcalı kazanır. (Anlayan anladı)

3|2
    0|0
  • beni hiç ilgilendirmiyor kimin kazanacağı. bu yarışmada hiç ilgilendirmiyor. saçma çok saçma bir program. seçilenlerin sesi seçenlerden 100 kat daha güzel. haddini bilmeyen zavallı jüri :))))

1|1
    0|0
  • Murat Boz'un kadrosu çok sağlam kesinlikle Hadise de çok sağlam sesleri kaptı onu da inkar edemem bu sene Mustafa Sandal'ın kazanmasını isterim. Bazen çok güzel espiriler dönüyor programda sırf onun için izliyorum.

0|1
    0|0
  • hülya avşar hariç hepsinin şansı var ..

1|1
    0|0
  • hiççç izlemiyorrum sarmıyo geçen seneki gibi star yaramamış bunlara inşallah mustafa sandalın ekibi kazanır..

0|0
    0|0
  • Murat Boz ayda mıydı aydan mıydı neydi o kesinlikle.

0|1
    0|0
  • Acun kazanır yine paranın belini kırar vergi rekortmeni olur ünlüler arasında

0|0
    0|0
  • Mustafa Sandal (;

1|0
    0|0
  • kesinlikle mustafa sandal

1|0
    0|0
  • Mustafa sandal

1|0
    0|0
  • murat boz kesin

0|0
    0|0
  • Murat Boz..

0|0
    0|0
  • mustafa sandal ı destekleyenlerdenim

0|0
    0|0
  • Hülya Avşar

Beğeniyorum...ve seviyorum o kadını):

0|0
    0|0
  • Favorim yine Murat Boz

0|0
    0|0
  • Türk yarışmaları ve dizileri izlemiyorum saçmalık, alıntı vs. vs.

0|0
    0|0
Yükleniyor...