Kapat

Geçmişi şifalandırmak mümkün mü?

Aranızda geçmişte acılar yaşayan birçok kişi vardır, unutmadıgınız olaylar, size acı veren konular ya da kişiler vs. Bunlar hep ileriye dönük hayatı etkiler bunu hepimiz biliyoruz. Peki geçmişte yaşanan acıları pozitif enerji göndererek şifalandırmak mümkün mü? Ben bir yazı okudum ve mantıklı geldi. Sizin görüşleriniz nelerdir? link

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Soru biraz ağır gelmiş sanırım bir kişi cevap verdiğine göre. Ben geçmişimden hep tecrübe alarak hayata baktım. Ve hayata bakış açım değişti. Ancak asla ön yargılı olmadım. Öyle pozitif enerji falan bilmem ben bundan sonra daha dikkatli davranırım o kadar;)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• Geçmişte yaşadığımız her şey şuanki benliğimizin oluşmasına katkı sağladı. Bu yüzden onlara hayıflanmak yerine teşekkür etmeliyiz. Allah insana ders çıkaracağı olaylar yaşatsın ki mükemmel olma yolunda ilerleyelim ;)

0|0
    0|0
  • Biraz mantıkla bu işi çözebiliriz pozitif enerji göndermeye gerek yok bence.Adı üzerinde 'geçmiş' Düz mantık her zaman işime yaramıştır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...