Bu kızın amacı neydi kızlar siz daha iyi anlarsınız?

Ya dün okuldayız.İki tane sıkı arkadas olan kızlar var.Bunlardan birinin bilgisayarı bozulmuş bende bilgisayardan anlarım.Aksam okul çıkışında bize gelirmisin ya böyle böye bilgisayarıma bisey oldu bakıver dedi.Yanında da o sıkı arkadaslar dedigim kız var.Ona sende gelirsin otururuz ben size yemek hazırlarım flan dedi göz kırptı bu şimdi tamam ya olur dedi.Göz kırpınca bunlar birbirine benim kafada ampul yandı :D Bu 1. supheli durum.Simdi oglen oldu tenefuse cıktık o gün.Bilgisayarı bozulan kız degilde oteki goz kırpan yani benden telfn kulaklıgımı istedi bende sakasına vermem dedim naz yaptım bu bana dediki yaa bak aysenin evinde yalnız beraber olcaz dedi anamm ben dondum kaldım.Verdim kulaklığı :D Sonra ders zili caldı flan ben onların arkalarında oturuyorum bunlar bana döndülerr diyolarki bu okulda kenan gibi kadar yakışıklı erkek yokya dediler birbirlerine bende güldüm saolun kızlar ya flan yaptım benim adım kenan bu arada o benim :D Sonra aksam oldu dersler bitti çıktık çıkısta beni bekliyolar gitcez evlerine ulan benim bir geri zekalı arkadasım takıldı pesimize gitmiyo bende geleyim koray yapamzsa ben yaparım dedi ben nasıl sinir oldum ama buna dövcektim yeminle ne geliyon.Kızlarda bişey diyemedi tabi tamam gel dediler.Sonra gittik herneyse oturduk flan.Bi ara bana bu göz kırpan kızla yalnız kaldık odada bu bana sarıldı kulagıma aynen sunu dedi cuma günüde gelelim ama bu cocuk gelmesin buraya dedi bende tamam olur dedim.Yaa cuma gunu sey mi yapcaz simdi biz napayım ben heycan yaptım hiç sey yapmadım hayatımda nasıl yapcam hazırlanmammı lazım kızlar napıyım bi yol gosterin :D

Güncellemeler:
koray benim arkadasımın adı ya kendi ismimi yazcagıma onu yazmısım

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• kenan gibi kadar yakışıklı erkek yokya dediler birbirlerine bende güldüm saolun kızlar ya flan yaptım benim adım KENAN bu arada o benim :D Sonra aksam oldu dersler bitti çıktık çıkısta beni bekliyolar gitcez evlerine ulan benim bir geri zekalı arkadasım takıldı pesimize gitmiyo bende geleyim KORAY yapamzsa ben yaparım dedi

Yalanın daniskası!

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yalaaan yalaaaannn yalaaan

0|0
    0|0
Yükleniyor...