Sevgilim bana sen yakışıklısın diyor ama...

ben kendimi okadar yakışıklı bulmuyorum hatta hiç bulmuyorum. bu yüzden hayata küstüm dışarı çıkmadım kızlarla iletişimim az oldu hep. ama sevgilim bana diyor ki ben bişeyi beğenmezsem olmaz o iş diyor. kıyafet alırsak beğenir saat olsun ayakkabı olsun yada başka bişey olsun beğenmezse söyler gerçekten. Ben kendimi yakışıklı bulmuyorum ama o yakışıklısın. olmasan senle çıkmazdım hiç diyor.Anlamadım gitti :S nasıl oluyor bu iş :S

Güncellemeler:
cevaplar için çok teşekkür ederim. dediğiniz gibi o beni nasıl görüyosa bende öyle davranırım diğerleri umrumda değil :)

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Takılma bu kadaar.. Hem tipsiz Hem de Sevgilisi olmayanlar napsın.. ?

Hatun beğeniyomuş işte daha ne istiyosun haydaa :D

1|0
    0|0
  • Onun için yakışıklısın işte , ne diyorsak o .İlla kamuya mı açılmaya gerek yok , boşver diğer kızları ...

0|0
    0|0
  • Sen kıza böyle ezik ezik konuşursan onunda seni beğenmemesi yakındır. Kendine güvenen insanlar her zaman daha havalı olur. O yüzden çok çirkin insanların bile yanında güzel kızlar olur. Kimse beğenmediği bir insanla beraber olmaz farklı çıkarları yoksa. Biraz kendine güven lütfen ;)

0|0
    0|0
  • sevgilin diyorsa gerisi inanmasa da olur Cem Yılmaz'ın var ya kadın ikna etmek için yaratılmış:-)) link

1|0
    0|1
  • o seni demek ki çok seviyor o yuzden ona dunyanın en yakışıklısı bıle gelebılırsın ınsan aşık oldugu zaman kusurlarını görmez karşısındakinin :)

0|0
    0|0
  • erkeğin güzeli çirkini olmaz.

çekicisi olur karizması piçi olur efendisi olur.

1|1
    0|1
  • senı gorme ımkanım varmı

0|0
    0|0
  • konuşma caps ver caps

0|1
    0|3

Erkekler Ne Diyor 9

• Peki kendini beğenen erkeklerin sen tipini gördünmü acaba hiç çok yakışıklıyım derler adamın etrafında bir tane kız olmaz insan kendi ile ilgili birşeyi kendi yorum yapamaz yapsada sağlıklı olmaz kendin ile ilgili yorumları başkalarına bırak

0|0
    0|0
  • Öyle diyorsa öyledir.

Bence eşeleme

1|0
    0|0
  • ben bo soruda sorun göremedim sadece biraz şımarıklık gördüm sanırım dostum kusura bakma ne kız beğenıyorum demiş daha ne amaç zaten sneı seven kişinin sneı beğenmesi deyilmi sen istersen beğenme kendını beğenen beğenmış işte şımarma dıyorum aşkı yaşa işte kapris li seniii:)))

1|0
    0|0
  • Ben Güzele güzel demem güzel benim olmadıkça...

Yenge bu sözle yaklaşmış...azcık kendine güvenin olsun dostum...

0|0
    0|0
  • seviyordur sen kız arkadaşın için dünyanın en yakışıklı erkeği olabilirsin.Önemli olan karakterdir kardeş;ben çok yakışıklıyım ama bu çoğu zaman sorun teşkil ediyor kızlar ya bu bana bakmaz diye yanıma gelmiyor ya da çapkın olur diye :D senin durumun iyi o kız evlenilecek kız

0|0
    0|0
  • Onun çerçevesinde yakışıklısın, çemberin dışına çıkma diye öyle söylüyor

Bir kadının erkeği, başka kadınlar tarafından da beğenilirse dünyaya yaklaşan meteor sayılarında inanılmaz bir artış oluyor demektir

1|0
    0|0

• Knk bi image göster bakam :D

0|0
    0|0
  • yasla bırak daha ne düşünüyon

0|0
    0|0
  • Yenge gönül gözüyle görüyordur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...