İdeal bir beslenme nasıl olmalı?

Beslenme şekillerinizi ve programlarınızı benimle paylaşırsanız sevinirim

Dietisyen önerisi olan telefon websitesi vs. iletebilir

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• az yemek her zaman iyidir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kaliteli beslenme besleyici değeri yüksek olan besinler fast food dan uzağım sabah kahvaltısı 10 u gecmiyck yumurta beyazı ile maydanozlu omlet salatalık domates biraz ceviz kayısı öğlen tavuk ve bulgur bulgur kaliteli karbonhidrattr tam tahılli ekmek te öyledir. . Çay içiyorsan şekeri bırak akşam 9 dan sonra yemek yenmyck hafta da 2 gün balık ye somon balığı harika birsey bol yeşillik unutma bilhassa maydanoz protein sentezini yapıyor ve su çok önemli yağlar su da çözünuyor Parçalanyor

Not:bunlar benim kişisel beslenme programmdr herkes uyguluyck diye birşey yok ama gayet sağlıklı.

0|0
    0|0
    • Paylaşımın için teşekkür ederim zaten çevremde ve ulaşabildiğim insanların beslenme şekillerinden bir derleme yapacağım zaten kendime senin söylediklerindende alacağım bir kaç şey çıktı

• tolgahan ozseven diye mucize adam var izle istersen ilcasiz ameliyatsiz diyetsiz 200 kilo verdi sadece kendi vucudunu dinleyip saglikli beslendi :)

0|0
    0|0
    • bakalım araştıralım

• kesinlikle bak derim inanilmaz gibi
      ben yeni gordum bu adami
      6 ay once bende boyle kilo verdim 12 kilo
      diyet diyetisyen liste hikaye yani kendi vucudunun dilinden anlamalisin ;)

• sabah kahvaltısı olmalı kesinlikle sağlıklı beslenilmeli vitamin alınmalı sebze meyve yenmeli asırı abur cubura kaçmamalı

0|0
    0|0
    • aburcubur hiç yok kesildi sabah kahvlatısı özel olarak TDL (Taş Devri Listesinden) hazırlandı. 9-12 arası cardio agırlıklı idman ardından 1 adet ekşi elma yağ yakımını kolaylaştırmak adına

Erkekler Ne Diyor 2

• Benim beslenmem duzensiz,, ogrenince banada soyle kardesim :)

1|1
    0|0
  • 3 ana öğün 2 ara öğün olmalıdır bana göre :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...