Fenerbahçeliyim Sevgilimin babası Galatasaraylı, Galatasaraylıyım dedim napacağım?

Fenerbahçeliyim Sevgilimin babası Galatasaraylı, Galatasaraylıyım dedim napacağım?

Güncellemeler:
Ya sevglm galatasaraylı oda benim galatasarylı oldugumu söylemiş. 1 yıldır birlikteyiz. Tanışmamda galatasaraylıyım demem zaten en büyük avantajım oldu pedere sneijder imzalı forma getrdm ordanda işler büyüdü gitti. Maçlara çağırıyor simdi.

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Birincisi bu büyük bir sorun deği ''Köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceksin'' :D

2. cisi Galatasaraylıyım ama takımını değiştir demiyorum. Fenerli kal ama baba fanatik belli sana gıcık gitmesin. Uzun bir ilişki anladığım kadaruıyla o yüzden evliliğe kadar maçlara git ama gs fb maçına hayatta gitme :D:D::D

0|0
    1|1
    • Ya yalani ortaya cikarsa? O zaman ne halt yiyecek onu da soyle bari. Ben babanin yerinde olsam Fenerli oldugu icin degil yalanci oldugu icin sevmezdim ki dogru olani da bu.

• iyide yalanı o değil sevgilisi söylemiş açıklamayı okumayacak kadar neden tembelsiniz..

• Sevgilisi babasına galatasaraylı oldugunu söylemiş. Çocukta sevgilisi için durumu bozmamış. Bunu büyük bir yalan günah gibi neden algılıyorsunuz. Adam sevgisine sahip cıkmıs ne güzel. Karıyla kızla dolassa aldatsa dahamı iyi. Ben büyük sakladığı şey bu olsun yeterki bunda bir sorun yok

Kızlar Ne Diyor 7

• :)) güzellll

0|1
    0|0
  • gsli gibi yapacaksın :D

0|1
    0|0
  • Destekli atsaydin keske

0|0
    0|0
  • Niye boyle bir sey yaptin ki?

0|0
    0|0
  • Şimdi bütün bir ilişki takım üzerine mi kuruldu? Eyvah eyvah

0|0
    0|0
    • sacmalama 4 senelik bir ilşki var ortada sadece tanışmadan önce sevgilim babasına galatasaraylı demiş. Bende tanıştıktan snra sevdiğim için babayı forma hediye ettim. Bu ilşkinin 4 senelik bir temeli var takım üstüne kurulmuş bir ilşki dğil

• Bu kadar dert haline getirmende ki amaç? Doğruyu söyle ben fenerliyim de o zaman bunu bu kadar uzatmakta sizin elinizde olan bir şeydi icabında

• bu da dert mi ööööf :)

0|0
    0|0
  • Daha takımına sahip çıkamıyorsun kıza nasıl sahip çıkacaksın

1|1
    0|0
    • ne alaka bu kadar saçma bir düşünce olamaz. Sevdiğin kişiyle takımı karşılaştryosan ztn senin zihnytn baştan yanlış. Gayette güzel sahip çıkıyorum ben sevdiğime kafanı yorma. Sevgime sahip çıktığımdan olmasın bu söylediğim yalan!!!

• bu yorumu yapan kişi takımmı önemli senin icin sevdiğin kişimi. Ben sevdiğim kişi derim. Afedersn ama yarın bir gün yalnız kaldığında koynuna Webo sow girmicek seni ısıtmıcak kusura bakma. senin karnını onlar doyurmucak. :D

• Ben bjkliyim zaten onlar giremez :))

Erkekler Ne Diyor 10

• Oooo ılık erkek :D

1|1
    0|0
    • 4 senelik flörtten snra 1 sene önce babası razı geldi bırakta olsun hacı. Bunada şükür.

• Yok kardeş kişiliğinden ödün veren erkeğe kız vermem ben şahsen.. Biraz mantıklı düşünürsen anlarsın ne demek istediğimi..

• daha ne işte şerefliyim demişsin bırak onlar düşünsün bugün takımını satan yarın kendini satar

2|1
    1|0
  • Artık Fenerbahçeli değilsin

0|1
    0|0
  • Sen Fenerbahçeli falan değilsin yeni takımın hayırlı olsun kardeşim Fenerbahçeli adam yanar dönerli olmaz net soylemlıydın onemlı olan ınsan olmak

0|0
    0|0
  • Sen nasıl Fenerbahçelisin? Birde Fenerbahçeliyim yazmış sen ait olduğun takımı söylemişsin SONUNA KADAR FENERBAHÇE ULAN!! :)

0|1
    0|0
  • Ne önemi var hepimiz türküz de :D

0|1
    0|0
  • Niye böyle bir şey dedin, sanki fenerli olanı öldürüyorlar *

1|0
    0|0
    • Ya sevglm galatasaraylı oda benim galatasarylı oldugumu söylemiş. 1 yıldır birlikteyiz. Tanışmamda galatasaraylıyım demem zaten en büyük avantajım oldu pedere sneijder imzalı forma getrdm ordanda işler büyüdü gitti. Maçlara çağırıyor simdi.

• Boku yedin :) artık fenerli değilsin.. Umarım kadıköyde bir güzel dayak yersin gs formasıyla :D

• Köprüyü Geçene kadar Ayıya Dayı diyeceksin Dostum :)

0|0
    0|0
  • takımına sahip çıkamayan sevgiliye mi sahip çıkacak bugün takımını satan yarın...

0|0
    0|0
  • Bugun takımını satan yarın nelerini satar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...