Kız arkadasınız size benden önce kac sevgilin oldu diye sorsa cevap verir miydiniz?

kız arkadasınız size benden önce kac sevgilin oldu diye sorsa yada erkek arkadasınız size sorsa kızlar allah için dogru cevap verir miydiniz yoksa yalanmı söylerdiniz...ve sevgilinizin yada arkadasınızın sevmediginiz yönlerini açıkça yüzüne vururmusunuz...

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• doğruyu söylerdim yuzune ama bende sorarım abi kız bakire ama yemedği halt kalmamış kendilerini namuslu falan mı sayıyorlar bunlar düşünsene bir başkası... Düşünmesi bile kötü kıskançlıktan ölürüm herhalde geçmiş geçmiş değldir abi yarın elemanın biri çıkıcak ben bunla şu haltı yediydim aa bu kerizde evlendi yok abi isterse aşık olim isterse geberim Allah buyuk konuşturmasın olmaz yarın annen babanla tanıştırıcan çocuğun olucak ne diycen(bu kısmı açmıyorum bile)

0|1
    0|0
    • aynen kardesim valla öyle...ben sordum dedi ki zamanında bi kaçtane olmustu ama eli elime bile deymedi valla falan dedi de iste ne kadar doğru...

• hayırlısı abi.D. Anemone kolaydı oruç tutmak

• hayırlısı:).anemone sende mi oruc tutuyon acaba:)

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 5

• benim kız arkadaşım sordu, kaçamak cevap verdim. çok olmadı dedim, avantajlı durumlarımı kullandım mesela lisede hiç kız arkadaşım olmamıştı, hhep onu söylerim zaten :) üniversitede sadece son sınıfta 2 hafta biriyle çıkmıştım, şahitlerim bile var :) sonradan toplam 18 kız oldu hayatımda nası oldu ben de anlamadım :)

0|1
    0|0
  • söylerdim kaçtane kız arkadaşım oldu sevgilim olduğunu tam sayısını veriridim ama kaçıyla ilişki yaşadın derse hiç biriyle derdim yalan söylerim o konuda sende söle sakın kuru erkeklik yapma avucunu yalarsın şimdıkı kızlar süt banyosu yapmış erkeklerden hoşalnıyo ona göre okey dostum

0|1
    0|0
    • öylemi diyon kardes tamam o zaman...ama bende kesin bişey söylemedim olmustu zamanında falan dedim kapattım...o da benim kaç tane vardı sayamadım falan dedi yaa dalgaya aldı..

• kaptın sne bu işi şapmıyon hade hayırlısı bakım:)

• :)d eyw kardesm

• Hiç yalan söylemedik.

0|1
    0|0
  • herşey açıkça söylenmeli ancak yüze vurulmadan daha yumuşak söylenebilir.

0|0
    0|0
  • evet kızlar solerlerdı ama yasadılarına gelınce tam bı sır kupu olurlardı..

zaten erkek bu soruyo soruyosa once kı ılıskılerındekı yasadıgı cınsellıgın sınırlarını anlamak ıcın soruyodur...kızlarda bunun farkındadır..

0|1
    0|0
Yükleniyor...