Hangisinde spor yapıyorsunuz? Spor salonu mu ev mi?

Merve1902
Spor salonunda mı spor yapıyorsunuz yoksa evde mi :) ? Neden yapıyorsunuz, memnun musunuz başka yerde yapmak istermiydiniz ? Diğerinde ise neden yapmak istemiyorsunuz ? Maddeler şeklinde cevaplarsanız sevinirim :) Kısa ve ayrıntılı olur hem :)

Ben evde yapıyorum çünkü;
- Spor çantası taşımak zorunda kalmıyorum.
- Alet veya ekipman başında sıra beklemiyorum.
- Her ay spor salonuna para ödemiyorum.
- İstediğim müziği açabiliyorum kulaklık taşımamada gerek kalmıyor.
- Rahatça sporumu yapabiliyorum başka insanlar olmayınca.
- Banyo yapabiliyorum.
- Üstümü de değiştirebiliyorum rahatlıkla.
- İstediğim kalitede ekipmanlar ve aletlerle çalışabiliyorum.
- Salonum temiz başkasının gaz kokusunu, ter kokusunu ve aleti pisletme sorunları ile karşı karşı kalmıyorum.
- Supplement kullanımında zaman sorunu yaşamıyorum.

Spor salonunda yapmamam için sebepler;
- Spor çantası taşımak zorunda kalıyorum.
- Alet ve ekipmanlarda sıra beklemek.
- Kalitesiz spor aletlerinde çalışma ile karşı karşıya kalmak.
- Spor salonuna para ödemek.
- İstediğim müziklerin çalmaması.
- Başka insanlar olunca rahatça sporumu yapamıyorum.
- Cins cins insanlar var.
- Giyinme odası ve duş alma bölümünde kamera var mı yok mu bilmiyorum. Giyinme odasında dolabımda çantamı bırakıyordum sadece ne üstümü değiştirdim nede duşa girdim kamera veya sapık çıkabilir dünyada sapık insan dolu çünkü.
- Asılan erkekler.
- Spor yapmaya değilde dedikodu yapmaya gelenler.
- Spor aletleri elden ele dolaşıyor kimisi pis kimisi temiz hastalık kapılabilir veya alet pis olabilir haliyle.
- Başka insanlar olmayınca gaz kokusu ile karşı karşıya kalmıyorum.
- Tek ben olduğum için benim dışımda terleyen biri yok.
- Spor salonuna gidip gelme sorunu.
- Supplement kullanımında zaman sorunu yaşanılabilir.

şu an aklıma gelenler bunlar hatta bence açmayı bile düşünüyorum bu konu hakkında :)
Hangisinde spor yapıyorsunuz? Spor salonu mu ev mi?