Hayatın boyunca aldıgın en ters cevap neydi?

Hayatın boyunca aldıgın en ters cevap veya Hayatında kaldıgın en zor durumlar ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• neler neler varda hanginden bahsedeyim ki ben:D

0|1
    0|0
    • sana en enteresan geleni anlatabilirsin

• rica ederim nedmek:)

Kızlar Ne Diyor 4

• Yalancı, riyakar ve düzenbaz insanların attıkları iftiralarla hayrete düşmüş ama asla zor durumda kalmamışımdır...

Hayatımda aldığım en ters cevap da gene böyle insanlardan gelen ikiyüzlü cevaplar olmuştur.

Gülüp geçmek de en büyük kapak olmuştur onlara. ;)

1|1
    0|0
  • En son geçen ay bankada 45 dk bekledim sıra gelmedi asfalyalarım atacak derceye geldi beklemekten yanımda ki kadınla sıra numaralarımız da yakın olunca sordum gayri ihtiyari , en azından gider gişe deki görevliye " kardeşimm neden bu numaralara piyango vurmuyor " diye atarlanabilirim de . Bayana " siz ne zamandır bekliyorsunuz ? " demem le kadın bana " fişi aldığımdan beri " demesin ...

0|0
    0|0
  • okadar cokkı hangısını solıyım:9

0|0
    0|0
    • sende en zor kaldıgın durumu anlatabilirsin

• Veririm de henüz hacı olamadım :)

• tamam hacı adayı soyle

• sanane

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Otobüs çok doluydu.Bende arkamı iki kıza yasladım.Kızlar:"Yerimizde bir erkek olsaydı hali fenaydı garibimin." diye lafı tepeden bir indirdiler.Eşşekten düşmüşe döndüm.

0|1
    0|0
  • tek yön olan yoldan gidiyorum. karşıdan ters yönde bir araba geliyor. korna çalıyorum. çekil diye şoför iniyor. ters yoldasın çekil diyorum. arkadan bir adam daha iniyor. sen çek arabanı diyor. bende niye ben çekiyorum ters yönde olan sensin sen çek. sonra diyorki ben cumhuriyet savcısıyım. sen cezaevinde yalnızca suçluların mı yattığını sanıyorsun atarım seni bir hafta içeri diyor.sonra sivil polisler geliyor ve ben haklı olduğum halde arabamı çekiyorum.

0|0
    0|0
    • coğumuz yaşadıgın haksızlıkları yaşadık kendi adıma söyliyim bnde geri adım atmışımdır çünki o an o kadar çaresiz kalıyoki insan mecbur geri adım atmakk zorunda kalabiliyor

Yükleniyor...