Hangi protein tozu ve amino asit önerirsiniz?

Memnun kaldığınız amino asit ve protein tozu yazarsanız sevinirim .

Güncellemeler:
Cevapları bekliyorum

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• önermem ben zararlı cünkü

0|0
    0|0
    • kaslar mı sarkıyormuş noluomuş ona göre ben de bırakayım

• Yillarca yapiyorum 3 ay ara verdim hatta her gunumu yatakta gecirdim.. sadece biraz hantalastim ama vucutta sarkmayis falan hic birsey olmuyor.. sarkma nasil olur.. streid kullanirsin birakirsin 2. 3 ay sonra yavas yavas inmeye baslar

• @Fit-man dostum benim spor bölümünde yazdığım cevapları falan görüyorsan bu soruyu sorarken ciddi olmadığımı anlaman lazımdı :)

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• BCAA olarak Olimp Kapsul kullanıyorum etkisini de farkediyorum yaklaşık 3 hafta oldu kullanmaya başlayalı. Protein ise Dymatize ISO 100 kullanıyorum şu an ikisinden de verim aldığımı söyleyebilirim.

Proteini sabah kahvaltıdan sonra ve spor sonrası alıyorum. BCAA'yı spor öncesi ve sonrası 3'er tane alıyorum. Günlük yemeklerle de almam gereken protein miktarını dengeliyorum.

Olimp BCAA'yı öneririm kapsul kullanacaksan eğer.

0|0
    0|0
    • Protein tozu olarak optimum bcaa olarak scivation xtend veya universal amino 3001 almayı planlıyorum

• Valla Protein Tozu Kullanma Kardeşim Doğal olarak Çalışmanı öneririm :)

İleride zararlarını Görüyorsun.

0|0
    0|0
  • Whey izolate. Yanınada bcaa alsan yeterli..
    Ama gunluk hayatinda beslenmende iyi olmalı.. Sadece toz bir ise yaramiyor bunun örneği çok.. ve gereginden fazla kullanma böbrekleri mahfedersin.

0|0
    0|0
    • Beslenmem düzenli protein tozunda optimum ile musletech arasında kaldım amino asit ise hangisini alacam hiçbir fikrim yok kullanma şeklim ise ant önce amino ant sonra hemen toz

• zararlı şeyler onlar

0|0
    1|1
  • En iyi protein tozu yaz whey gold cikar ben onu kullaniyorum 1 aydir anormal bir duruma raslamadim gida olarak degik sadece takviye olarak kullanirsin yararli bence

0|0
    0|0
  • maddi imkanın varsa weider kullan ama normal ise madidyatın
    HArdlıne veya multipower olabilr

0|0
    0|0
  • Whey.

0|0
    0|0
  • Muscletech Premium Whey Protein 2270 Gr

0|0
    0|0