Ya merhabasını aciz gördüğün kişi Allah'ın sevgili kulu ise...

Tut ki bi cafe de veya deniz kenarında veya X bi yerde oturuyorsun biri geldi ve "pardon yanınız boş mu acaba" dedi tipine baktın senin tipin değil pek sallamadın. Ya o insan Allah'ın sevgili kuluysa bu bir süre sonra başına türlü aksilikler gelince senin "Allah'ım bunları haketmek için ne yaptım" demene neden olucaksa o zaman ne yapıcaksın?

Güncellemeler:
ya senin kaderinde sen fark eden kişi olucaksın fark edilen değil belkide tanrı seni sınıyor cesaretin konusunda yada gördüğün kişinin yanına sen oturucaksın...

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Yanimda bos yer varsa otura bilir..sohbet etmek isterse de sohbette ederim..ama okadar..sonra gene goruselim falan olmaz..

Bi ornek verim..gecen sene istanbulda 1 hafta kaldim..yanliz gittigim icin yanliz geziodum..adamin biri bana adres sordu..bende orda yabanci oldugum icin..netten gitcegim yerlerin haritasini cikartip yanimda tasiom kaybolmamak icin..neyse adama gosterdim yolu azcik sohbette ettik sonra bana benle bi cay icermisin dedi :) dedim hayir..dedi ama cok cana yakinsin seni tanimak isterim..olabilir ama bana her yol soranla cay icmicegimi anlayabiliosun dimi dedim..tamam deyip rahatsiz etmedi daha..

Bu yuzden..yanimda yer varsa otura bilir..sohbette edebilir ama fazlasini istemem

0|0
    0|0
    • işte bende ondan bahsediyordum belkide o kişi ile daha özel bişeyler paylaşıcaksın belkide hayatında bir dönüm noktası olucak o kişi nerden biliyorsun

• :)

Ne ya gidip bana adres soranla caymi icsem..hic bilmedigim bi sehir..hic tanimadigim bi insan..

Olmaz :)

Yani bole biseye ihtiyac duymam..

• Hem o haritalari cikartigimda ayak ustu baya sohbet ettik yani

Kızlar Ne Diyor 1

• şimdi delimisin diycem ya allahın sevgili kulluysan diye çekiniyorum delimisin bir kere o zarar verdiğin bir insan için geçerli yanına oturtmadığın biri için ne olacak ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• zaten allahın sevdiği kulları insanların beğendiği tarzda yanına gelmiyor dediğin gibi kılığı kıyafeti düzgün olmayan aciz durumda geliyor yaradan senin merhamet duygularını ölçüyor acaba buna yardımcı olacakmı olmayacakmı diye dikkat etmek lazım ve seninde başına böyle birşey geldi galiba

0|0
    0|1
  • Ya tutarsamı demek oluyor bu ? Bende her kıza yazılayım bari.

0|0
    0|0
Yükleniyor...