31 Mart 2015 lihtenştayn san marino maçı?

eschen'deki sportpark eschen-mauren'de yerel saatle 17:00'de oynanacak maç. lihtenştayn'ın başında rené pauritsch ve san marinonun başında ise pierangelo manzaroli bulunuyor. maç sonucu ne olur? iddiada ne oynamalı? maçı canlı olarak yayınlayacak kanal var mı? izlenmesi gereken nadir maçlardann :)

Güncellemeler:
büyük maça saatler kaldı :))))

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• San Marinoyu yenemeyeni UEFA'dan ihraç ediyorlar. :D Liechtenstein G Grubunda (Avusturya, İsveç, Rusya, Karadağ ve Moldova) 5 maçta 4 puan toplamış ki onlar için belki de tarihlerindeki en iyi başlangıç diyebiliriz. San Marino da yine bu elemelerde sahasında Estonya ile golsüz berabere kalıp tarihinde ilk kez resmi bir maçı gol yemeden tamamladı. Ben Leichtenstein ın San Marinodan bir gömlek üstün olduğunu düşünüyorum. Tahminime gelince kg yok veya 2-3 gol

0|0
    0|0
    • bu arada maç 1-0 bitti yattık :D kg yok geldi ama Liechtenstein en azından 2-0 kazanır diye tahmin edip 2-3 gol demiştim.

• Gunlerdir bekledim. Elektrik zerzevatı yüzünden izleyemedim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• berabere biterse üzülürüm.
    biri galip gelsin de tarihlerine bir galibiyet geçsin bari :))

0|0
    0|0
  • lichtenstein diye yazılır bir kere san marino kaybeder

0|0
    0|0
  • Resmen derbi :D

0|0
    0|0
  • En az 7 gol çıkar bu maçtan :D

0|0
    0|0
  • -3,5 şut olur...

0|0
    0|0
  • San Marino alır maçı.

0|0
    0|0
  • Kaleciler olmayacakmış maçta

0|0
    0|0
  • Alt oynanabilir bari biri yensede galibiyetleri olsa

0|0
    0|0
  • 1,5 alt banko bir gol cikar en fazla oda yanlislikla

0|0
    0|0
  • Boru gibi döşeyeceğimiz maç olacak. Şanlı tarihimize yeni bir zafer katmaya geliyoruz !!! FORZA SAN MARİNOO

0|0
    0|0
    • kutluluklar dilerim :D :D :D

• Türkler kim dostum San Marino diyoruz çok formdayız. Avrupa şampiyonasının gizli favorilerinden gibi bişey dememi bekleme ama :D Bu maçı alırız rahat ol :D
      Ayrıca yayın bulurum ben buna buradan da yeşillendiririm seni :D

• çok iyi olur şimdi kalkıp maça gitmeyeyim. yol gez dolaş maç izle masrafa girmeyeyim :D oralarda belki birde maltalı hatun denk gelir sinemaya falan gideriz. bir sene aç dolaşmayayım. :D :D :D :D

Yükleniyor...