Haşarı çocuğun derdi ne?

Markette alışveriş yaparken popoma şaplağı yedim arkamdada kimse yok ana yerden bitme 3 yaş civarı bi velet vurdu kaçtı. Raflardan bişey alıyordum bu gene geldi ayağıma basmaz mı dedim seni elime geçirirsem.. meğer bana özel bir davranış değilmiş sağda sold kim varsa şaplağı yedi. Merak ettim bu davranışının sebebi neydi evde dayak mı yiyor hiperaktivite mi. Bu saldırganlığın sebebi neydi sizce ?

0|0
13|21

En İyi Kız Görüşü

• Genelde evin içinde her yaptığı hoş görülen her yaptığına güzel bir iş yapmış gibi gülüp sevilen şımartılmaktan ziyade iyi eğitim verilmeyen çocuklar bu tür davranışları çok sık yaparlar çocuğun kabahati yok

0|0
    0|0
    • babannesi vardı yanında çok komik aynen şunu diyordu oğlum ne kadar ayıp neden yapıyorsun.Garipsedim.

• Sonra yok efendim bu gençlik nereye gidiyor. :D

• Evet eminimki yüzündede inceden bir gülümseme vardır :) Ebeveynlerin sorumsuzluğu..20 sene sonra da normal gelmez umarım bu davranış çünkü o durumda oda çocuklarına aynı şekilde yaklaşacak.Aileden gördüğü gibi

Erkekler Ne Diyor 21

• Sadece merak ve şaka amaçlı. Daha her şeyden habersiz ve toplum tarafından konulan ahlaki normların bilincinde olmamanın verdiği rahatlıkla yapılmış bir eylem. Zamane çocuklrı işte. :))

0|0
    0|0
  • uwwwwwwwwww

buldu güzel popişi diyesim var ama tepkinden de tırsıyorum

redbull kanatlandırırrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
    • sizin aklınız fikriniz popişte ya. Çocuk diyorum sağlık diyorum kişilik diyorum heehehyt kimediyorumm. :D

• eğitimim bunu karşılamıyuor özellikle eğitim fakültesi okul öncesi yada sınıf öğretmenliği mezunları aldıklarıo formasyonla bunu algıda seçicilik olarak nitelendireceklerini düşünüyorum eğer çocuk babasından annesine böyle bişeyi yaptığını gördü ise evde bunun erkeğin karşı cinse yapması gereken bişey olarak beyninde yer etmiş olabilir dediğim gibi uzmanlık alanım değil... eğitim fakültesdi mezunları açıklasın bunu... yada formasyon alanlarda kısmi surette anlatabilir diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
    • anlatmak istedigimi detaylı yazmısın oysa..

• nilcacım bozmiyim diyorum ama söylediğinle anlattığım arasında uzaktan yakından bir parelellik yok sırf entellektüel gözükücem diye ha bire saçmalıyor, okuyanlarda seni bişey biliyor diye artı puan toplama çabasındasın üzerimden prim yapma önce konuya hakim ol daha sonra paslaşırız saygılar :)

• algına gore degisir tabi.benim de su, "renkleri kor-e ince ince anlatmaya calısma huyum" gecmedi gitti, akıllarına gore konusmak lazım insanlara ama huyum kurusun..neyse..

• babası tembihleyip belkide uzaktan seyredıyordur,kimbilir:)

0|0
    0|0
  • Bazı salaklar, küçük bir çocuğa böyle talimat verip, sizin verdiğiniz tepkilerden zevk alıyor da olabilir. Ne de olsa, var böle sapıklar...Maalesef...

0|0
    0|0
  • biri öğretiyorda ola bilir hangi popo hoşuna gidiyorsa şuna vur kaç diye bellimi olur veya doğuştan fırlamadır

0|0
    0|0

• hiperaktiflikle beraber neşeli haylaz yaramaz afacan ..içi kıpır kıpır olması bence...

Geleceği parlak

0|0
    0|0
  • Fanlarımdan birisi olduğu kesin

2|1
    0|0
  • Sülalesinde, birisi kesin kucağına oturtup, ''.öt de bakayım, pipi de bakayım, git nurhayat ablanın poposunu elle'' diye gaz verip, çocuk tekrar edince ''nıhohaha'' diye gülüyordur..

İleride de muhtemelen kadın poposu fetişisti falan olur..

0|0
    0|0
  • bence dayak yemiyor aksine şımarık yetiştiriliyor

2|1
    1|0
  • fırıldak işte :D damarlarında pijlik geziyo :)) büyüyünce o efendi bi cocuk olur :P

0|0
    0|0
  • bunun 2 sebebi olabilir; ilki popo'n çok güzeldir veled dayanamamıştır:) İkincisi ise, veled rol modeli oynuyırdur: yani evde babasından gördüğünü dışarda taklit ediyordur:)))

0|0
    0|0
  • 3 yaş civarı ise anal dönemdedir,tuvalet eğitimi ya başamıştır ya da artık bitme evresindedir,evde eğer kakanı altına yaparsan popona vururum yada döverim tarzı şeylerle baskıyla tuvalet eğitimi veriliyorsa bunun bir dışa yansıması olabilir..

0|0
    0|0
  • Seni tanımışsa şaplak normal.

0|0
    0|0
  • çoçuk ışte ya veletler:)

0|0
    0|0
  • fırlama kişilik yapısı olabilir mi? :)

0|0
    0|0
  • bence çocuk haklı(((

0|0
    0|0
  • bayanlara tekmi popolarına vuruyor:)

0|0
    0|0
  • hiperaktif bir çocuk işte başkada bir açıklaması yok durduramazsınki öylelerini veletler.

0|0
    0|0
  • o yaşlarda uyanışlar olur, çocuk fazla aydınlanmış demekki

0|0
    0|0
  • Seni güzel görmüş :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Evde örnek oluşturacak hareketler yapılıyor ya da gizli izleyici ...

1|0
    0|0
  • hiperaktif felan değil,bizdede var aynısı hatta bizdeki daha beter çocuk beyni hamur gibidir kimden ne görüyorsa hemen kaydeder tamda 3 yaş ;bıcır bıcırdır o şimdi kimde ne görüyorsa yada ne diyorsa onu yapar

0|0
    0|0
  • 2-3 yaş arası çocuklar sendrom geçirirler...

Çoğunun şımarıklık olarak halk içinde adlandırdığı sadece kişiliklerini bulduğu dönem...

0|0
    0|0
  • oyun için yapmış olacak :)

0|0
    0|0
  • şımarıklıktan başka bişy değil..

0|0
    0|0
  • evt o'tür çocukları ben birgüzel saçını çekiyorum evde fazla şiddet görünce dışardakilere sataşıyolar zavallılar.

0|0
    0|0
  • babasının, annesinin poposuna saplak attıgını gormustur belki cocuk

0|1
    0|0
    • doğruya yakın ama bilgisizce verilmiş bir cevap... neden sonuç ilişkisi kur...

• Sarrııı naber ya.

• Sadece eğlence. :)

0|0
    0|0
  • Şımarıklıktanır şiddet gorse ıcıne kapanık olurdu

0|0
    0|0
  • Şımarmış evde kesin anne babasının tepesine çıkıyordur

0|0
    0|0
  • sende onu yakalayıp poposuna şaplağı geçirseydin

0|0
    0|0
  • 3 yaşında ki bir çocuğun şımarıklığı da olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...