O sizin en yakın arkadaşınız ve ona aşıksınız. Ne yaparsınız?

Sürekli yan yanayken aslında çok uzak olmak. Her şeyi paylaşırken, aşkınızı paylaşamamak, anlatamamak. Nasıl zor, nasıl acı! Hiç bu durumla karşılaştınız mı? Çektiğiniz acının bir tarifi var mı ya da ?

0|0
10|27

En İyi Kız Görüşü

• hadi bir cesaret deyip söylemek en güzeli

o acıyı 3 yıl çektim söyledim kurtuldum şimdi can ciğer kuzu arkadaşız karşı tarafın yapısına da bağlı biraz. senin cesaretine ve duygusallığına da bağlı. alacağın her cevaba sonrasına hazır olman gerek.

0|0
    0|0
    • aynen öyle amacım sadece kaybetmemek

• Haklısınız. eskisi olmaz diye korkuyorum sadece. Ama belkide tersine döner her şey olumlu cevap alırım :)

• şans o da söylemeden bilemezsin :)

Erkekler Ne Diyor 27

• direk uzaklaş

!

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşıma aşık olursam sürekli kavga ederim.

Romantik değilim olana da kıl oluyorum.

0|0
    0|0
  • Yaşadım, berbat birşey.Kardeş veya arkadaş gözüyle nasıl bakabilirim lan ona.

"Sen çok iyi birisin, seni arkadaşım olarak ölene kadar görmek istiyorum hayatımda"

Lanet girsin :/

0|0
    0|0
  • inanılmaz bir acı bende yarı yarıya o acıyı yaşıyorum, allaha dua et, allahım ne olur ona bana bağışla hayırlı değilse kalpleri dilediği gibi çevirmeye gücü yeten rabbim ona olan bu masum aşkımın hürmetine hakkımda onu hayırlı eyle ve bana nasip et.amin. gene olmaz sa inan hiç çare yok üzgünüm seni çok ama çok iyi anlıyorum.

0|0
    0|0
  • yanlış anlamayın ama en yakın arkadaşın diyosun bende bunu anlamıyorum ya kardeşin gbi olan insan kusura bakmada bunun adı başkadır.sanırım bazı şeyler genler ve sosyal çevreyle alakalı kuzenınize aşık olursunuz en yakın arkadaşınıza olursunuz gider böyle... Allaha bin şükür diyorum sadece

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşıma aşık olursam en yakın sevgilim olmasını isterim. :) Sonuç olarak gerçek duygularımı açıklamazsam bu dürüstçe bir hareket olmazdı. Ayrıca her gün öleceğime açıklarken bir kere ölürüm. Belki de sonrası çok güzel olur.

0|0
    0|0
    • peki o belki de ya hüsran olursa. Onu kaybetmeye dayanabilir misin

• Onun için mücadele etmiyorsam zaten kaybetmişim ve bunu çabalamadan güçsüzce kabul etmiş olmuyor muyum? Seviyorsam hakkını vermeliyim. Bunun acısını da çekiyorsam çekerim. Sevdiğim kişi uğruna ibadet gibi gelir.

• haklısın :)

• anlatmam,taaa ki sinyal almaya başlayana kadar..eğer almadan açılırsam onu kaybedebilirim.arkdaşken bile onun yanında olmayı telefonla konuşabilmeyi mesajlaşabilmeyi dahi kaybetmeyi göze almam..tekrar sölüyorum sinyal aldığım an affetmem;)

.ben anlatırım ederim çekinmem diyen ergencikler,daha bir kızla bile konuşmaya çekiniyosunuz bide gidip gidip teklif edeceksiniz,komik ergenler..dangalaklar sizi!

0|0
    0|0
    • Peki sorun şu olacak size ? Hoşlanan insan her şeyi yanlış anlamaya müsait oluyor. Yani bunu beni sevdiği için yapmıştır, hoşlanmasa yapmazdı gibi düşünceler. O sinyal yanlşsa. Siz kendi kafanızda kurmuşsanız

• Bazı salaklarda hoşlandıkları için bunları yapıyor. Ayırt etmesi çok zor :)

• oda var haklısınn;)

• Seçim hatası işte naparsın. Tanıdıkça sevmekdir. Bence anlatmayı dene. Eğer o da senin gibi düşünüyorsa mutlu olursunuz.

0|0
    0|0
  • onun sana karşı hisleri nasıl pekii..

0|0
    0|0

• okurken bile ne üzücü bir durum oldunu algılayabiliyor insna ne diyeyim yasayan kişiye sabır sonrada mutluluk diliyorum ..

0|0
    0|0
  • çok yakın arkadaşsın herşeyi beraber yapıyorsun zaten sadece adı aşk değil arkadaşlık...açıldığın ve karşılıklı olduğu zaman herşey bir anda değişebilir..eskiden aldığınız keyfi almayabilirsiniz..ama tam tersi de olabilir tabikii o zamanda cillop olur hani :) ama ucunda onu kaçırıp kaybetmek de var

iki ucu şekerli değnek misali :D

0|0
    0|0
    • onu kaybetmek korkusu zaten insanı frenleyen

• Ben öyle düşünmüyorum aslında :) Çünkü çoğu erkek arkadaşım bi kız ondan hoşlandığında dalgasına konuşuyo ama gerçekten bir şey hissetmiyolar. Ben aynı konumda olmasamda ne bileyim işte

• O zaMAN onu kendine aşık etmenin elde etmenin bazı yollarını bulacaksın :) gözüne gireceksin :) hatta gireceksin ve çıkmayacaksın o derece yani :D

• Başıma geldi , çok zor bir durum , hele karşı taraf aynı hisleri paylaşmıyorsa , ben riske girip açıldım ve ret yedim .OIndan sonra da en yakın arkadaşım olmadı çünkü onunlayken onsuz olmak çok kötüydü.

0|0
    0|0
  • Keşke yeniden aşık olabilsem.

Öyle sarhoş olsamki

Bir daha ayılmasam diyordu rahmetli tanju okan amca...

0|0
    0|0
  • anlatırdım ne olucaksa olsun ama tabi uygun bir dil ile

0|0
    0|0
  • Neden anlatamıyorsunki?O kadar samimi olduğum bi kıza aşıksam,hislerimi hemen paylaşırım.Söylemediğim zaman hep acı çekerim ama söylediğim zaman,acı çekme ihtimalim yüzde 50'ye düşer.

0|0
    0|0
    • ama arkadaşlığınızı kaybetme korkusu olur. Çünkü karşıdaki senin aşk acısı çektiğini düşünüp kendini geri çeker

• Belki kabul ederim olmayacağını ve aşkımı söndürebilirim :/

• Saçma!Eğer öyle bir durumun varsa, itiraf et.

• zor işin bi yanda açılamamak bi yanda sevmek bi yan da duygullarını söyliyememek inş sonu iyi biter ne diym;)

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarıma aşık olmam

Aşık olduklarımla da arkadaş olmam .

Hayatımda tek kadın olur , o da benim olur .

Prensip meselesi .

0|0
    0|0
  • Karşılaşmadım. Çünkü kız ve erkek zaten yakın arkadaş olamazlar.

0|0
    0|0
    • Ondan hariç erkek arkadaşlarımla böyle bi sorunum olmadı. O çok ilgilendiği için benimle belki de gönlüm kaydı. ne bileyim :/

• Muhabbetini beğeniyodur olamaz mı :)

• Her şey ufak bir beğeniyle başlar. Kim bilir siz neyi beğendinizde aşık oldunuz ? :)

• olur öyle vakalar

0|0
    0|0
  • evet anliyorum

0|0
    0|0
  • gerçekten zor bi durum kolaylıklar dilerim

0|0
    0|0
  • yirim

0|0
    0|0
  • acil yoksa surer bu donem birak acidan zevk almayi

yada arkadaslii bitirmeye calis uzaklas

0|0
    0|0
    • Sıradan bi insan olsa yani görüp hoşlandığım tabi ki söyler kurtulurum. Ama çok şey paylaştık. Ona aşık olmaktan çok arkadaşlığını da seviyorum. Çok acı çekerim kaybedersem çünkü hayatımda çok büyük bir boşluk olur. Kolay olsa acı çekmeyi bende istemem

• zorda olsa bi zaman bi karar vermen lazim aliskanlik yapma halini ustesinden gelebilirsin herseyin

• Haklısın :)

• kişiliği önemli tepkisi ne olur onu bilmeli birde söylenmez tabi

0|0
    0|0
  • aşırısı insana zarar verir. O kadar olmayı istemem. Olacağım zamanda engel olurum kendimi.

0|0
    0|0
    • Umarım böyle bi durumla karşılaşmazsın :/

• Psikolojim bozuldu zaten :/

• işte bende bunu demek istedim. Okuyorsan ders aklına girmez. Arkadaşlarınla takılırken onlar gülp eğlenirken aklında onda olur. Yemek yerken o aklına gelir vs vs böyle gider ve sonuç olarak bunun için kendinden vazgeçmeye başlarsın. Ama sonuçunda da elin boş vaziyette kalırsın. Bu seferde geçen zamanını üzülmeye başlarsın.

• hiç çekinmem söylerim...ayıbı yok bunun

0|0
    0|0
    • Ayıp değilde kaybetme korkusu desek şuna

• Arkadaşlık başka aşk konusu başka ama :/

• tabiki öyle ama..ona karşı hislerim aşksa arkadaşlık kalmamış demektir..bana sevgililerini anlatsa dahamı iyi yooo ben kaldıramam..beni iyi tanıyorsa bana karşılık verir diyede düşünürüm asla kaybetmekten korkmam...

• aşıksam söylerim kendimi öyle ızdıraplara atamam her şey olcana varır :)

0|0
    0|0
    • Söylediğinizde alacağınız tepkiden korkmaz mısınız ?

• Ah haklısın belirsizlikler :)

• Hiç bir zaman teredütlerim belirsizliklerim olmadı hayat felsefemide bu doğrultuda yaşıyorum sizede bunu öneririm :)

Bol şans

Kızlar Ne Diyor 9

• açıkça konuşurdum. sonunda belki de eşsiz mutluluk senin olacak.

1|2
    0|0
  • Bu durumda dengeleri iyi kurmak gerekiyor. Yani terazinin kefesine artılar ve eksiler konularak ağır basan tarafı seçmek. Siz bu düşüncelerdeyken de artık onunla arkadaşlığınızı sürdürmekte zorluk çekersiniz. Yapmanız gereken en doğru şey arkadaşlığınızı yitirebileceğinizi göre alarak cesaretinizi toparlamak ;)

0|0
    0|0
  • Arkadaşınızı kaybetme düşüncesi çok zor bir düşünce. Ama İki taraflı düşünmek artıları eksileri teraziye koyup öyle karar vermek gerekir. Onu kaybetmeseniz de onun yanındayken eskisi gibi olamazsınız. Üzüntünüz her geçen gün artar. Belki de kaybetmeyi de göze alıp cesaret toplamanız gerekmektedir ;)

0|0
    0|0
  • böyle birşeyi tariflendirmek çok zor yababilende yoktur sanırsam.:(

yanında iyide kötüde güldüğünde ağladığında hep yanında başını omzuna yaslayıp ağlayabiliyorsun ama aslanda ne kadr yakın olsan da sadece bir cümle kadar da çook uzaksın.. seni seviyorum..

işte budur insanını en cok yıkan herseyini paylasabilyrsn her an yanında bulablyrsn ama istedğin konumda değil.. off.s

her neyse berbat birşey işte bu

0|0
    0|0
  • İnan bana açılabilseydin daha kötü olacaktı. Düşün birkere, şuan yanında olabiliyorsun, konuşabiliyorsun, ya açılıp iplerin kopmasına sebep olunsa, ne dost, ne düşman olsanız, ne kopabilseniz, nede birleşebilseniz. Bu daha zor. Merhaba demek için bile bahaneler bulmak gerekse.

0|0
    0|0
  • En son 13 yaşında mıydım neydim yaşamıştım böyle birşey. Bi daha da beni sevmeyeni sevmediydim zaten. Ama çekilen o acının tarifi yok ne menem bişeydir iyi bilirim

0|0
    0|0
  • hiç karşılaşmadım ama yakın bi arkadaşımdan biliyorum zor bi durum.

0|0
    0|0
  • Kız ve erkeğin yakın arkadaş olacağına inanmıyorum. Ne kadar çok yakınsa okadar duygusal hisleri vardır belkide gizlediği. Nerden biliyorsun dersen. Bu durumda birşey yaşadım.

Ama erkeklerin arkadaşlığı daha gözü kara oluyor o ayrı.

0|0
    0|0
  • insan kabız olur be bu kadar kasa kasa

söylerim dünya umrumda olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...