Sizde de aynısı oldu mu? Onsuz olamaz dedikleriniz var mı?

merhaba arkadaşlar onunla ayrıldıktan sonra onsuz yaparım sevmiyrdum bile baka kızla veya erkekle çıktığını duyunca layığını buldu deriz çoğumuz. sonra hatasını anlar bize dnmek istediğinde kabul ederiz neden byleyiz neden sözümüzn sahibi olamıyrz. onsuz yapabiliyrm dediğimde aslında hiçte onsuz olmuyrdur . Yazın bakalım kim ne düşünüyrr

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• o gittigi içinn senn öyle düşünüyonn sevmiyordum ztnn falan dersinn çnkü gururuna yediremediginden böyle dersin ama için içini yer helede bir başkasıyla adını duydugunda için yanar ama dışına mutluymuş gibi layıgını bulmuş dersinn... geri dönersinn çnkü sen aşıksınn arkdaşşş :)):))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• o gün ayrılık kararı alınmşsa iş orda biter tekrar geri dönmek isterse i bnde hiçbişi olmamş gibi kabul edersm kndme haksızlık yapmış olurum oda buneden cesaret alır tekrar yapar bu işin sonu yok..

0|0
    0|0
    • ayneennnnnnnn ögle kardesıımmm boyle ınsanlar çok. Bn bu olayla karşılastım ilk seferde affettım sonra yıne yaptı cahıllık yaptıgını dıusundm yıne affettm amaa yıne aynı sonra yol verdım Bu defa dnmek ıstefıgınde ben yoktamam

• başkansnnn başına gelmsn diyelim kötü duygu,

• hemde ÇOK kötü dygu ne dıyelım :(

• bence bu dediğin şey tam bir acizliktir. esaretir.. takkii zincirleri kırabilip o yükten kutulan sa özgürlüğünü bulmuş demektir.

0|0
    0|0
  • gideni asla gitme demedim ama pişman olup geri dönmek isteyene kapıyı gösterdiğim çok oldu :)

0|0
    0|0
  • Bende aynısı olmadı,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Demek ki tamamen bitirememissin, sadece kendini kandırmaya çalışmışsın.

0|0
    0|0
  • Senden ayrılmasını yediremezsin, döndüğünde sende onun canını yakma düşüncesiyle kabul edersin. Ama bakmışsın yine yanan sensin ;)

0|0
    0|0
    • evetttt yaa Çok dofru onunda canını yakmak ısterım ögle gözlerıme bakarkı kıyamam canını yakmak ne kelıme kılına zarar gelsn ıstemem ama o yıne yarı yolda bırakmak ıstr

• o yüzden kabullenmek en güzeli :)

• evetttt :))

• Onsuz olamayacağımız hiç kimse yoktur aslında. Bu bizim beynimize verdiğimiz komut ve sonrası kafamızda büyüttüğümüz düşüncelerin toplamıdır. Zaman geçip acı hafiflediğinde nekadar çok saçmalamışım dedimiz hep görülmüştür :)

0|0
    0|0
    • aynenn ögle şuan kendıme o kadr kızıyorum kı ben nasıl sevmısım nasıl ona o kadr deger vermışım dıe. Hıcc degmezmıs olsn snradan bunu fark edyrz ya :) :)

• sevginden gebersende gideni affetmiyceksin.

0|0
    0|0
    • evett öglee ama sevıyrsun :(

• tebrik ederim.

• Tsk ederım guzel dşncelrn ıcın canım :)

• Aklıma şu geldi;

''Hani konuştuktan sonra kapatıyorsun ya telefonu, etrafıma bir bakıyorum dünya da kimsem kalmamış''..

0|0
    0|0
    • evet Hıç kımse kalmamış tek basına kalıyrsn aglıyrsn szlıyrsn ama ne fayda kardesm

• Yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...