İçiniz kan ağlasa da gülmeyi başarır mısınız?

Evet arkadaşlar herşey başlıkta yazıyor zaten ..

Çoğu insan belli bile etmez dışardan çok mutlular hiç sorunları yok zannederiz .. İşte siz öylemisiniz ?

Hep merak ederim nasıl başarırlar bunu

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• bende bilmiyorum nasil basardiklarini ama bazen insan sevdigi insana bile uzuntusunu belli etmek istemez , cu8nku karsisindakinin uzulmesini istemez, aksine onu her daim mutlu gormek ister. Bu bazen mumkun bazen de mumkun degildir. O zmn insan gercek yuzuyle degil de maskeliolan yuzuyle gorunur cevresindeki insanlarA hatta sevdigi kisiye bile mumkundur. Sahsen ben gulmeyi beceremem bi sekilde karsimdaki insan/ insanlar hemen anlarlar yuzum aglamasa da gozlerimden anlasilir . Cunku gozler ruhun aynasidir dil soylemese de gozler herseyi bir bir soyler ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bir sevdiğini kara toprağa gömdükten sonra ne insanlar ne işler ne ilişkiler ne hastalıklar hepsi komik gelmeye başlıyor... objektifi değiştiriyor insan.

0|0
    0|0
  • İşte O benim :D Her zaman Gülerim sıkılsam Bile gülmeyi başarırım çünkü hç bşey bnden değerli değil...

0|0
    0|0
    • Guzel başarabiliyorsanız bunu ne mutlu size ;)

• Guzel bir teknik okul yilarimda aklıma gelmemişti :)

• daima mutlu olmaya çalışırım benı herne kadar üzen şey olsada dışarıya karşı kendimi güçlü gösterır

0|0
    0|0
  • her zamanki halim.ama gece yalnız kaldığımda gidiyor tüm neşe

0|0
    0|0
  • Sadece gıcıklığına gülümserim;)

0|0
    0|0
  • zor o iş, hemen yüzüme yansır. kendimi zorlamam zaten poker face olayım diye . ne gerek var

0|0
    0|0
  • öyle insanlar varki iki elim kanda olsa bile insanı güldürebiliyorlar :)

0|0
    0|0
  • Bende belli etmem.Sen sıkılıyosun dıye ınsanlarıda sıkman ıyı olmaz.

0|0
    0|0
    • Dogru ama ben insanların basını aritmaktan bahsetmiyorum . Sadece moralsiz olmaktan yani gülümsememek

• =) ozaman sizde guclusunuz bunu başarıyorsanız

• Evet bu mümkündür=)

• başaramam içimden gelmezz...

0|0
    0|0
  • dışa yansıtırım

0|0
    0|0
  • Gülmeye başlamam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• çok çok zorlamam lazım kendimi. çünkü içimdeki duyguları çabuk dışa yansıtan biriyim. içimde tutamam.

1|2
    0|0
  • İçiniz kan ağlarken gülmeyi başarabilen insanlar sanırım bu dünya da en mutlu olan insanlar. Çünkü kimse onlar hakkında doğru dürüst ileri geri konuşamaz.

1|0
    0|0
  • evet insanin ici kan aglarken gulmesi cok zor ama insanin icinde hep umut olmasi lazim ve allaha ne olursa olsun suk etmesi gerekir cunku allah hepimizi degisik seylerle siniyor ne olursa olsun kendimizi birakmamali ve zorda olsa gulmeye devam etmemiz lazim ..derdi veren allah dermanida verir .

1|0
    0|0
    • Eğer ikinci en iyi cevap hakkım olsaydı oda seninki olurdu ;)

Tebrik ederim cok dogru +++++++++++

• ya içim kan ağlarken gözlerimde ağlamışsa gülebilirim... çünkü her gözyaşının ardı mutluluktur benim için... herşeyde bu böyle... ağlıcaksın rahatlıcaksın... derin bi nefes alıp koca bi kahkaha atıcaksın hayata :DD hahahahahhahaha :D

1|0
    0|0
  • şeffaf biriyim o manada..üzgünsem de bellidir , muyluysam da...fakat kederlenip kimsenin psikolojisini alt üst etmediğim gibi " mış" gibi de yaşayamam..

1|0
    0|0
  • Kendime iki dünya yarattım. 1. dünyam reel hayatım, ailem ve çevrem. Herkes beni mükemmel ve güçlü bilir bu dünyamda. Millete öneride bulunup, yardım etmekten kendimi unuturum çoğu zaman. Mutluyumdur, herkes öyle bilir. 2. hayatımsa derinlerdedir. Karanlıklarımda. Yalnız kaldığımda ve başımı yastığa koyduğumda dalarım o hayata. Soğuktur, karanlık delhizler vardır. Kimsenin anlayamayacağı bir yerdir. Tüm sorgularım ve mutsuzluğum burada yaşanır. Reel hayatımda hep mutluyumdur :)

0|0
    0|0
  • Kendimi sıkarım gülerim evet evet ben oyum.

0|0
    0|0
  • Başarmak zorundaysam başarırım

0|0
    0|0
  • Dudagım kanasa, kızılcık serbeti ictim derim.

0|0
    0|0
  • pek değil

0|0
    0|0
  • başaramam..

0|0
    0|0
Yükleniyor...