Sıkılaşma egzersizleri?

Öncelikle herkese iyi geceler özellikle kızlara ve spor yapan herkese bir sorum olacaktı hedeflediğim kiloya nihayetinde ulaştım ama sarkma sorunum oldu aşırı derecede değil yaklaşık 10kilo vermiştim sıkılaşmak için evde yapılan pilates,abs,butt workout mı daha etkili olur yoksa spor salonuna gidip alet mi çalışmak mı? Mesela internetteki belirli egzersizleri hergün 1saat yapsam ne kadar sürede istediğim gibi sıkı bir vücut,düz bir karın ve brezilya poposu elde edebilirim,şimdiden teşekkürler gençler (yememe içmeme dikkat ediyorum protein ağırlıklı yiyorum)

1|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• butt ve workout çalışmak etkili plates güzel sıkılaştırıyor.. bu arada nasıl kilo verdin birde benimle paylaşırsan çok sevinirim benimde 10 kilo fazlam var yaz tam olarak gelmeden vermek istiyorum da

0|0
    0|0
    • Tavsiyem spora gitmek için zamanın varsa beraberinde ver sonra benim gibi sarkma problemin oluyo bide onla uğraşıon bu yazda onla ugrascam şimdi :( 60günlük bir diyetti benımkısı 60günde 8kilo verdim yani heray 4kilo 2kiloyu okul acılınca koşturmadan vermısım:) sabahları 1uzun dilim köy ekmeğinin yanında şekersız çay sövüş peynır zeytın yumurta yedım öğlenlerı sebze ya da et yemegı ne varsa 1tabak yanınada 1dilim uzun ekmek yine öğlen arası 2adet muz harıcınde meyvelerden yedım değiştirerek akşamlarıda aynı yine sebze ya da et yanına salata 1dilim uzun ekmeğimi yedim en geç 7de yıodum 7den sonra sadece 1bardak süt içip yatıodum ayrıca gün içinde kuru meyve incir kayısıda yedim karbonhıdrat olarak sadece gunde 3uzun dilim ekmek yiodum böylelıkle 8kiloyı verdım çok nadir küçük kaçamaklarım oldu

• bak öğrenebilirsin işte yani bende bilmiyordum bu geçen yaz öğrendim ve öğrendikten sonra bol bol yüzdüm hiç kilo veremedim ama acayip sıkılaştım sıkılaştığım için kilo verdiğimi sananlar çok oldu..

• İyiymiş o zaman sağol :)

Yükleniyor...