Başarının sırrı nedir?

başarı derken başarı size göre nedir

aşk,kariyer,aile kimler hangi konuda başarılı

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Başarının yarısı inanmaktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ne istediğimizi bilmemiz lazım..mümkün mertebe hedefimizi küçük tutmalı... odaklandığımız hedefe kitlenmeli.. bu hedefe ulaşmak için kendi çabamız yetmiyorsa, devreye gerekirse araç ve gereç takviyesiyle güçlendirilmeli.. genede tam arzu ettiğimiz netice tam olmuyorsa, hedefe yaklaşamıyoruz, o zamanda daha farkılı yolları denemeliyiz... zira başarısızlık diye bir şey yoktur... yalnızca sonuçlar vardır..bunlarla beraber.. doğru yer, doğru zaman. ama en büyüğü şanstır..

0|0
    0|0
  • hedefin neyse gerekliliklerini yerine getirmek, prensiplerine göre de seçeneklerini belirlemek

0|0
    0|0
  • biraz etrafta olan bitene özentidir. teyzelerin bak sunun oğlu böyle oldu şunun kızı şunu yaptı demesidir. yetenekli ve elinden gelenle iyi imkanlara ulaşmayı başarabiliyosan ne ala yoksa kasmanın alemi yok. bugun aksam 9 civarıydı. yeni tanıştığım bi abiyle sohbet imkanım oldu. asgari ücrete çalışan ve gayet mutlu biriydi.anlattıkları şeyler inanılmazdı. mutluysan gerisi boş

0|0
    0|0
  • kariyer ve aile konusunda her zaman başarılı olacağıma inanıyorum ama tek bir sorunum var o da aşk..!

1|0
    0|0
  • Kimisi bir buluş ile başardım der.. Kimsi evlendim çoluk çocuk yazlık kışlık başardım der.. Kime göre başarı..

0|1
    0|0
  • Hedef belirle -> planlamanı yap -> disiplin, düzen, azim -> başarıyı yakala

0|0
    0|0
  • Tek kelime evlenmek. Doğru kişiyle.

0|0
    0|0
  • kararlılık

0|0
    0|0
  • başarının sırrı hata yapmak

0|0
    0|0
  • okuduğum kişisel gelişim kitaplardan 3 şey çıkardım

1-inanç 2-azim 3-çalışmak=başarı

0|0
    0|0
  • Mutlu olabilmektir.

0|0
    0|0
  • Kendine Güven Özverili çalışma Severek Çalısma Hedef.

0|0
    0|0
  • İŞ aŞk :):)

0|0
    0|0
  • Zeka bunlardan biri.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• kendine güvenmek.

0|0
    0|0
  • Hazim ve istek

0|0
    0|0
  • Mutluluktur.Bir insan mutluysa başarılıdır.Çünkü başarısız bir insan mutlu olamaz Düz mantık :)

0|0
    0|0
  • istikrar,azim,olacağına dair inanç ve tabi sabır...

0|0
    0|0
Yükleniyor...