Body ye ilk defa başladım yardım edermisiniz?

Selam arkadaşlar,çarşamba günü body ye başladım boyum 1.87 kilom 64 zayıf gibi bir görünümüm var sizce yapabilirmiyim ve body den önce sonra kahvaltıda filan ne yiyebilirirm bana protein karbonhidrat ağırlıklı beslen demeyin onu bebeklerde biliyor ne yiycebilirirm isim söyleyin.teşekkürler..

Güncellemeler:
ha birde hoca nın verdiği antrenman programı güç ağırlıklı yani güç kazanmam için yapmış 1 ay böyle devam edicekmişim sonra bütün makineleri kullanmaya başlıycakmışım

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• salondakilerden birine sormayı dene madem öyleyse, sorup öğrenmenin ayıbı yok.

0|0
    0|0
    • çekiniyorum ya sordum ama bişey anlamadım acayip isimler söyledi zaten çalışmaya gelenlerde türk değil genelde

• www.uzmantv.com/vucut-gelistirme-yapanlar-nasil-beslenmeli buna bir bak istersen ben izlemedim ama belki yardımı olur sana, ayrıca sorunu yarın gündüz vakti güncellemeni öneririm böylece daha çok cevap gelebilir. iyi geceler...

• dorğu diyorsun teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 1

• Hocana sor?

0|0
    0|0
    • çok zekisin zaten sordum acayip terimler kullanarak söyledi herşeyi salak salak yorum yapmayın be yeter xper kazanmak için utanmasanız a yazıp cevaplıycaksınız!!!

• 18 yaşındayım 1 senede sınıfta kalmıştım 9 da

• İyi Başarılar Dilerim :) Eig seçmeyide unutma ;)

Yükleniyor...