Zayıflamak ve fit vücuda sahip olmakla ilgili sorularım var bakar mısınız?

Arkadaşlar 170 cm boyundayım ve 60 kiloyum.Spor yapanlar gerçekten anlayanlar cevap verirse sevinirim.

Ben incelmek ve sıkılaşmak istiyorum.Hayatımdan çikolata bisküvi hamur işi vb şeyleri çıkardım.Yediğim ekmek miktarını azalttım.Önceden yiyeceğin tadına bakarak seçerdim şimdi içinde ki proteine vitamine bakıyorum.Spor yapmayı severim.Koşu ve yürüyüşüde öyle. Ama internette bulduğum egzersizleri bilinçsizce yaptığım için baldır kasları çalıştıran bir egzersizi bir süre yaptım ve baldırlarım kalınlaştı. Zaten egzersizi yapma isteğim basen bölgesini eritmekti şimdi birde baldır çıktı başıma. Egzersizlerden anlayanlar nasıl beslenmek gerektiğini bilenler kısaca haftalık program veya egzersiz videosu gönderebilirler mi? Yardımcı olacağınızı düşünüyorum.Şimdiden teşekkürler 😊 asıl yaşım 22

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Bacakları incelemek istiyorsan squat değil bOl bol kosmalisn. Squat bacak kalinlastirir.

0|0
    0|0
    • Daha sonradan öğrendim maalesef.. Hergün düzenli koşu yapsam incelir mi ki? Hafta sonları koşuyorum ama koştuktan sonra alt bacaklarım sert oluyor squat gibi birşey olmasından korkuyordum baya bilgisizim bu konularda

• Anladım çok teşekkür ederim :)

• Rica ederim.
      Yardimci olduysam ne mutlu bana :)
      Squat ben çalışıyorum bacak kkalinlastirmak için benimki de ince :):)

• nete yazsan daha çok bilgi edinirsin

0|0
    0|0
    • Bu olayın bir işleyişi olmalı internette herşey var ama işleyiş sırasını yöntemini bilmem gerekiyor

• İşleyişi her ne yaparsan yap zamanında ve düzenli bir şekilde tekrarlaman gerekiyor bozmadan bu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...