L-carnitine kullanan var mı?

Ya ben spor yapıyorum ve artık şu lanet olası gbek gitsin istiyorum baya çalışıyorum ama olmuyor aslında inceliyorum1-1,5 ayda 8cm inceldim ama o yağlı görünüm gitsin istiyorum daha sıkı olsun istiyorum , l-carnitine kullansam bir işe yarar mı kullanan ve işe yaradı diyen var mı benim 10 kilo vermem lazım 2 ayda ve göbeğin gitmesi lazım

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş inceliyorsun ama vucudun yine aynı değilmi işte yanlış zayıflıyosun doğru beslenmiyorsun ve böyle devam ettikce kemik gibi kalcan ama göbek yine yağlı burada amaç doğru kilo vermek olmalı catıyı bozmadan siz cabuk kilo verme sevdesındasınız ve vucudu deforme ediyorsunuz

0|0
    0|0
    • hayır doktor kontrolünde zayıflıyorum sağlıklı bir beslenme ile

• tavsiyenizi dikkate alacağım değerli cevaplarınız ve vaktiniz için teşekkür ederim

• Ben teşşekür ederim yardım lazım olursa çekinmeden sorabilrisin spor ve beslenmeyle ilgili kokay gelsin umudunu hiç kaybetme ve engeler uğruna kişiler şahıslar uğruna yolundan işinden sapma sonuç olarak sen karlı cıkarsın

Erkekler Ne Diyor 4

• 1-1.5 ayda 8 cm ideal ama daha hızlı kilo vermek istiyorsan kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • yeşil çay ve şekersiz Türk kahvesi yağ yakıcılar o kadar etkili değil bu ikisini denemeni tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • kardiyo antrenmanı öncesi 1000 mg civarı l-carnitin kullanırsan değişiklik görebilirsin

0|0
    0|0
  • L-carnitine, eger hasta degilseniz bir ise yaramaz. Spora ve bilincli beslenmeye devam.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...