Sizi sevenle mi çıkardınız yoksa sizin sevdiğinizle mi?

Sizi sevenle mi çıkardınız ? Yoksa sizin sevdiğinizle mi ?

1. seçenek şuan mümkün , beni çok seven bir kız var ama ben ona karşı bir şeyler hissetmiyorum :S

2. seçenek ise şuan için mümkün değil.Benim sevdiğimin/hoşlandığımın sevgilisi var ve sizce beklemeye değer mi ? ilerde sevgilisinden ayrılınca kıza açılsam mı beklesem mi ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Ne seni sevenle çık ne de seni sevmeyeni bekle. Sevmediğinle çıkarsan bir süre sonra onun herşeyi sana batmaya başlayacak ve çıldırma noktasına getirecek seni. Uzun sürmücek biticek ama olan ikinize olucak. Vicdanını da rahatsız edicek bu durum tabi.

Sevmeyeni bekledikçe kendinden çalacaksın yine, hele ki dönmezse. Hayat birini bekleyecek kadar uzun değil. Kaldı ki seninle olacak insan başkasıyla olmadığı için gelmemeli. Gerçekten mutlu olacağın insanla bi anda gelişir herşey, seni gerçekten sevemez başkasıyla ayrılıp gelse bile. Bunları bil de ona göre.

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevdiğimle.

0|0
    0|0
  • ikisiylede çıkma senin sevdiğin kız seni hayal kırıklığına uratabilir ayrıldığını beklersen. Seni seven kızla çıktığını var sayalım kız hedefine ulaşacak bu sefer senden soğuya bilir ve bunu istemesin.. tamam sevdiğin bir kız varda onunda sevgilisi var , en iyisi seninde hoşlandığın bir kız ile çıkman. :)

0|0
    0|0
  • sevenle

0|0
    0|0
    • sevenle diyonda sen ona karşı bişey hissetmiyorsan nasıl olcak o iş

• sevdiğim kişinin bana karşı bir şey hissetmemesi benim için daha üzünç

Erkekler Ne Diyor 4

• Sevenle tabii ki..

0|0
    0|0
    • sevenle diyonda sen ona karşı birşey hissetmiyorsan nasıl olcak o iş

• Zamanla hissedeceksin belki de. Şans vermen lazım. Çıkmasan da yakından tanımak için en azından. Sence bu ihtimal mi yüksek yoksa seni sevmeyen ve ayrıca başkasını seven birinin ihtimali mi?

• sevdiğimle, sevgi karşılıklı ise anlam kazanır değilse tırt ;))

0|0
    0|0
  • sevdiğimle

0|0
    0|0
  • sevdiğimle. çünkü karşımdakinin gerçekten sevip sevmediğinden emin olamam. ama kendi sevgimden eminimdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...