Ölüm anında aklınıza, gözünüzün önüne gelecek olan kişi ya da kişiler kim olurdu?

Sevdiginiz olabilir Ailenizden biri olabilir dostlariniz olabilir veya cok kötülük ettiginiz vicdan azabini cektiginiz biri olabilir...

Ve hangi aniniz akliniza gelirdi... Ailenizle huzur dolu gunleriniz...Dostlarinizla gecirdiginiz guzel anilariniz... Veya yasadiginiz veya yasatildiniz acilar... Bunlarida anlatirsaniz sevinirimm... Tskler simdiden (:

Ps..: Allah bilir tabiiki... O ani nerden bileyim demeyin akliniza gelen seyi yazin ille olacak diye bisey yok tabiiki (:

Güncellemeler:
Ben bi kere bogulmaktan kil payi kurtuldum... Hani bi kac saniyelik bi sure gibi geliyor bakilinca disardan ama o an akla gelmiyen kalmiyor oyle bi uzuyoki o sure zarfi insanin aklinda beyninde gozunde... Benim aklima yaptigim gunahlar gelmisti hani ille su hatam bu hatam degil ilk dedigim sey Eyvah neyle gidionki olmustu...Sonrada Ailemle gecirdigim o tatilden kesitler... Film gibi gecior diyolar ya harbi oyle oluyomus...

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Peygamberimizi görmek ve şehadet getirmek isterdim gerisi yalan o vakit. Çünkü vazgeçer akrep durur yelkovan.

2|1
    0|0
  • Ailem..

Anamın nasıl dayanacağı.

1|0
    0|0
  • Annemden başkası aklıma gelmıyor. Çok sıkıntılarımızı gördugunden bir başkasının onun kadr sevebılcegı aklıma gelmıyor.

1|0
    0|0
  • Zaten ölürken hayat film şeridi gibi gözünün önünden geçermiş. Ben yine de kimseyi düşünmek istemezdim. Dünya değiştiriyorsun, kendi derdim bana yeterdi.

0|0
    0|0
  • - Dedem

- Kız kardeşim

- O gerizekalı kadın

1|0
    0|0
  • hiç kimse gelmiyor aklıma, atlattığım kazalar, gördüğüm rüyalar ve şu an için düşündüğümde kesinlikle aklıma kimsenin gelmeyeceğine eminim.

0|0
    0|0
  • bilmem ama işlediğim günahlar gelir sanırım ama tövbe ettim

0|0
    0|0
  • ölüyosun azrailin o dehşetli görüntüsünün karşısında aklına işemekten başka ne gelebilir ki

0|0
    0|0
  • link 2.55 den sonrası izleyin

0|0
    0|0
  • Ölme tehlikesi pek yaşamadım ama ölürken görmek isteyeceğim son şey güzel bir çift meme olurdu muhtemelen.

0|0
    0|0
  • Valla sene 2007 de öğle bi boğulma tehlikesi atlattım.. Yanımda ki çocuk yüzünden ölüodum.. O anda o çocuğu nasıl kurtarabilirim diye düşündüm ve kurtardım :)) çıktığımızda da temiz bi tokat vurdum :))

0|0
    0|0
    • Benide kardesim sakalasirken boguyodu sayilir suya batirip cikariyodu sonra uzaklasti bende birden kitlendim hani yuzememekten bogulmuyodum aslinda cok tuhaf oluyo ya birden kitleniyosun ne kollarin hareket ediyo ne bacaklarin cok kotu bi duygu o caresizlik.. Neyseki kardesim azbisey gec olsada fark etti yardimci oldu..kurtardi... Tokattan kurtuldu yani anliyacagin :)

• bende de çocuk çok ısrar etti abi yüzme öğretsene diye.. iskeleye gittik abi burdan atlayalım dedi..dedim olmaz..abi nolur falan..tamam dedim atlayalım ama merdivene yakın dur..tamam dedi..atladım ben sonra oda atladı ama atlamasıyla dibe doğru çökmeye başladı tabii..kolumdan tuttu benide çekiyo alta doğru..buna bi vurdum ayağımla bıraktı sonra tuttum kolundan merdivene kadar çıkabildim..ama yemin ederim orda harcadığım eforu bi yerde harcamadım :D:D

• Hahaah oyle bi anlatmissinki gozumun onunde canli izledim sanki:-D Neyse gecmis olsun gardas amatlatmisin

• Hiç ölmedim ama ölüm tehlikesi geçirdim bir kere aşırı kan kaybetmekten hiç kimseyi düşünmedim sadece uykum geldi ama aşırı derecede bir uyku,diğer ölüm şekillerinde bu nasıl olur bilemem tabi ben şahsen kimseyi düşünebileceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • "Hic olmedim" mi hmm iyiymis..))

Seninki soyle olmus galiba ameliyattan once uyutmak icin igne vuruyolar ya etkisini gosterdigine yakin uyuyo gibi oluyosun bi sure gozun acik oluyor ve sadece gozunun onundeki renkleri insanlari veya objeleri goruyosun ama ne oldugunu bile anlamiosun beynin duruyor sanki dusunmuypsun bile... Black out

• Hayır bileğimi cam kesti ve o şekilde bir kan kaybı yaşadım.diğer elimle bileğimi sıkıca tutmama rağmen parmaklarımın arasından kan fışkırdığını gördüm.Zaten beni o halde ablam görmüştü görmese muhtemelen ölürdüm.Zaten bir miktar kan kaybettikten sonra tarifi imkansız bir uyku geliyor bayılmaya yakın ama onada benzemiyor.İşte böyle ürkütücü birşey.

• kimse gelmez g.tün gelir:)

0|0
    0|0
  • Annem eşim ve çocuklarım.

0|0
    0|0
  • soruya bak, kanım dondu!

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişen şeydir bu

0|0
    0|0
  • o durumda olan kişi kendinden başkasını düşenemez bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• çocuğum olsa çocuğum gelirdi aklıma ama yok. sanırım kelime-i şaadet getirirdim. başka da bişey düşünmezdim.

1|0
    0|0
    • Benim cocugum olsaydi benimde aklima ilk cocugum gelirdi galiba hani anilari felan gec 'Ne yapcak bensiz nasil yapcak kim bakcak...' falan.. Ne zor bi durum ya Allah yardimcilari olsun oyle yetim oksuzlerin :(

• annem ve babam.

0|0
    0|0
  • benım kımse gelmezdı valla nasıl hesap verecegımı dusunurdum

0|1
    0|0
    • tövbe etmek gerekli... şair demiş ya

Varlığın kefendir

Evin kabristan

Nöbetçin iki taş bir mezar olur... ona göre yaşamalı...

• doğru dedın kardeşim

• en sevdiklerim gelirdi herhalde..

0|0
    0|0
  • kardeşim,annem,''o'' ve lise arkadasım ipek.çok iyi kalpliydi unutamam hala..

0|0
    0|0
  • Dünyanın sonu geliyor herhalde. Herkesi ölüm telaşesi almış.

Aklıma ailem gelir. Özellikle annem

0|0
    0|0
  • işlediğim günahlar gelir birçok kere ölüm tehlikesi atlattığım içib hep aklıma günahalrım geliyo bide şahadet getirmeye çalışırım :))

0|0
    0|0
  • Ölümle ilgili ne çok soru soruluyor. Benim tabi ki ilk gözümün önüne ailem gelir, çocukken beraber yolculuğa çıktığımız anlar özellikle. Şimdi bile özlüyorum çok. Onlarla yolculukta olmayı seviyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...